10 rezultate pentru eticheta

finale

Video Sergio Ramos, primul fundaș central care înscrie în două finale de UCL diferite!

sramos

VIDEO Higuain, ghinionistul de serviciu! ”Pipita” și-a ”îmbogățit” palmaresul ratărilor decisive

higuain ratare

Messi, la un pas de primul trofeu important la națională! Cu Chile, a cincea sa finală cu trupa albiceleste

messi-4

Messi, garanția succesului în finale! A pierdut doar trei în carieră, cu Barcelona, și a marcat în majoritatea

leo messi

O singură necunoscută pentru Ancelotti, înaintea meciului cu Juve. "Vrem să facem o semifinală mare"

carletto

Real și Atletico s-au întâlnit de 252 de ori, însă doar în 5 finale. ”Galacticii” au câștigat doar o dată!

000 DV1734493

Real Madrid este în finala CL la fotbal și la baschet pentru a treia oară. Niciodată n-a câștigat ambele competiții

baschet

Sime One, adevăratul ”Special One”. „Cholo” l-a depășit și pe Aragones

diego simeone

Cătălina Ponor - ARGINT la sol, Izbașa - locul 8. Ponor a ratat bronzul la bârnă, după ce Raisman a depus contestaţie!

catalina ponor-medalia argint

Koczi e calificat în 3 finale la J.O.! Drăgulescu: "Are şanse foarte mari la două medalii"