758 rezultate pentru eticheta

florin andone

Pauză şi pentru Florin Andone. Galatasaray şi-a sistat activitatea, deşi campionatul turc nu a fost încă suspendat

Florin Andone, din nou pe teren pentru Galatasaray. Cât a jucat românul în derby-ul cu Beșiktaș

Florin Andone a revenit pe gazon, după aproape patru luni de absenţă

Florin Andone

Florin Andone poate reveni pe gazon! Fatih Terim l-a inclus în lotul pentru următorul meci al lui Galatasaray

Florin Andone, tot mai aproape de revenire. Când ar putea juca din nou pentru Galatasaray

Florin Andone, tot mai aproape de revenire. Mesajul postat pe Twitter

Video&Foto Florin Andone, din nou în tricoul lui Galatasaray! Românul a revenit la antrenamente

Florin Andone, înapoi la Brighton? Răspunsul dat de atacantul român

Brighton & Hove Albion v Everton FC - Premier League

Florin Andone s-a antrenat cu Cordoba! "Vreau să vin înapoi, dar aș prefera echipa în Primera”

Panică la Galatasaray! Un coechipier de al lui Florin Andone este bolnav de malarie

Real Madrid v Galatasaray: Group A - UEFA Champions League

Video Florin Andone "rupe fiarele", la două luni după accidentare. Clipul postat de Galatasaray

Vestea începutului de an, dată de Florin Andone: ”În 4 săptămâni voi fi gata de joc!”

Veste grea pentru echipa naționala! Florin Andone ratează tot sezonul din cauza accidentării

FOTBAL:ROMANIA-NORVEGIA, PRELIMINARIILE C.E. 2020 (15.10.2019)

O nouă șansă pentru Florin Andone! A fost reintrodus în lotul lui Galatasaray și are două săptămâni să-l convingă pe Fatih Terim

Fatih Terim Florin Andone

Florin Andone, out de la Galatasaray! Situația incredibilă în care se află românul

florin-andone2

Florin Andone e în pericol. Galatasaray vrea să-l readucă pe golgheterul lui Răzvan Lucescu

Florin Andone a făcut anunțul! Când va reveni pe gazon

După ce s-a certat cu antrenorul, Balotelli e pe picior de plecare din Italia. Ar putea să fie concurent pe post cu un român

Brescia Calcio v Torino FC - Serie A

Foto Florin Andone, în cârje! Atacantul a surprins asistența la amicalul celor de la Galatasaray

Prima reacție a lui Florin Andone după vestea cruntă primită din partea medicilor

Veste cruntă pentru Florin Andone! Verdictul medicilor și cât va absenta atacantul

FOTBAL:ROMANIA-SPANIA, PRELIMINARIILE CE 2020 (5.09.2019)

Decizia luată de Cosmin Contra după ce l-a pierdut pe Florin Andone pentru dubla cu Suedia și Spania

contra

News Alert Florin Andone, OUT pentru dubla cu Suedia și Spania! Anunțul de ultimă oră făcut de FRF

Video Marius Șumudică, învins de Fatih Terim. Galatasaray a stabilit scorul final încă din prima repriză

sumudica terim

Ce ghinion pentru Andone, înainte de dubla naționalei. A fost accidentat de Junior Morais și Terim l-a schimbat după 11 minute

florin-andone

Video Real Madrid - Galatasaray 6-0! ”Galacticii” au umilit gruparea Cim Bom, fără niciun turc în primul 11. Andone, doar o repriză

benzema real galata

Video Rodrygo, noul star al lui Real Madrid! Hattrick, pasă de gol și 3 recorduri bifate în Liga Campionilor

rodrygo real galata

Video Galata Împăratului Fatih Terim, cu Florin Andone titular, ”demolată” la Madrid în doar 14 minute!

varane andone

Galatasaray nu renunţă la ideea de a-l transfera definitiv pe Florin Andone. Cât vor turcii să plătească

Andone

Strigătul de luptă al lui Florin Andone în vestiarul celor de la Galatasaray, înainte de meciul cu Real Madrid

Video Florin Andone, "coautor" la primul gol al lui Galatasaray cu Rizespor. Urmează duelul cu Real Madrid

Misterul lui Florin Andone în tricoul României, lămurit de Gabi Balint

Galatasaray l-a vrut definitiv pe Florin Andone! Răspunsul celor de la Brigthon

andone

”Periculos, da, însă nu mușcă!”. Caracterizarea lui Florin Andone după ratările uriașe din meciul cu Real

florin andone si colegi galata saluta public

Reacția lui Florin Andone după ce în 60 de secunde a avut două ocazii uriașe cu Real Madrid

florin andone galata-real

Video Florin Andone a avut două ocazii uriaşe în doar 60 de secunde cu Real Madrid! Courtois, intervenţii de senzaţie

ANDONE

Veste uriașă pentru Florin Andone! Falcao nu și-a revenit, iar românul va evolua cu Real Madrid! Reacția lui Cosmin Contra

Florin Andone, în tricoul lui Galatasaray

Florin Andone, declarație războinică înainte de Galatasaray - Real Madrid. Meciul e pe Digi Sport

Florin Andone, interviu inedit în AS: "În fotbal sunt mulți oameni falși!" Tatuajul special pe care și l-a făcut

"L-a făcut uitat pe Falcao!" Florin Andone, elogiat în Spania, înainte de meciul cu Real Madrid

Andone

Reacția lui Fatih Terim, după dubla lui Florin Andone! Doar cuvinte de laudă înainte de meciul cu Real Madrid

Florin Andone Fatih Terim

Reacția presei spaniole după ce Florin Andone a reușit o dublă pentru Galatasaray, înainte de meciul cu Real Madrid

andone

Video Reacția lui Florin Andone după dubla pentru Galatasaray! A egalat performanța pe care Hagi o reușise în 2001

Video Reacția comentatorului turc după ce ”torpila” lui Florin Andone s-a oprit în vinclul porții lui Sivasspor

Video Florin Andone, gol senzațional pentru Galatasaray! Dublă în primele 44 de minute

Video ”M-am operat, asta nu o știa nimeni!”. Drama pe care a trăit-o Florin Andone în Anglia

Video Galatasaray - PSG 0-1. Florin Andone a prins ultimele 25 de minute. Icardi a reușit primul gol în UCL pentru parizieni

Galatasaray v Paris Saint-Germain: Group A - UEFA Champions League

Video Gestul lui Florin Andone la meciul său de debut la Galatasaray, cu Malatyaspor

andone

Florin Andone a debutat pentru Galatasaray, dar Cim Bom Bom a fost egalată în minutul 89

Florin Andone riscă! Noi critici pentru Brighton! Dezvăluiri despre atacantul român. Ce spune de concurența cu Falcao

Video Magie în UCL! Real Madrid, umilită de PSG! Atletico, punct smuls în ultimul minut cu Juventus! Rezultate și clasamente