16 rezultate pentru eticheta

foarfeca

Video Ziua și controversa în fotbalul românesc! Ce arată reluările la "foarfeca" lui Dawa din minutul 86, la 1-0 pentru FCSB

baluta2

Video Dramatism total! Portarul a marcat din "foarfecă", în minutul 90+6! Imaginile care au făcut înconjurul lumii

Portar

Maroc s-ar fi putut consola cu golul turneului! Execuția spectaculoasă a lui Jawad El Yamiq a izbit stâlpul porții

profimedia-0744618603

"De neprivit!". Richarlison a marcat golul turneului de până acum, dar Antonio Cassano are cu totul altă părere

Brazil v Ghana - International Friendly

Dănuț Lupu crede că Richarlison a avut noroc la golul turneului de până acum: "A fost o întâmplare, i-a sărit mingea!"

Brazil vs Serbia

Video Ronaldo, aproape de un super-gol din foarfecă. La faza următoare, un coechipier a marcat și i-a "furat" celebrarea

profimedia-0637783111

"Am văzut multe la viața mea, dar asta îți taie respirația". Foarfeca lui Ronaldo a lăsat lumea fotbalului fără cuvinte

Cristiano foarfeca

Video Golul săptămânii vine din Spania! ”Foarfecă” de la mijlocul terenului!

socuellamos

Video Pinilla, ”omul-foarfecă”, a lovit din nou! Gol spectaculos contra lui AC Milan

pinilla

Video Ribery nu e terminat! Francezul a adus victoria lui Bayern la meciul său 200, cu o ”foarfecă” de senzație

ribery

VIDEO James, noul rege al loviturilor libere! ”Golul acesta a intrat în Top 3 al carierei mele”

james

Chiricheș continuă să impresioneze la Napoli! VIDEO Super foarfecă şi încă un meci impecabil

chiriches foarfeca

VIDEO Golul startului de an vine din Israel, din Maccabi Tel Aviv-Maccabi Haifa

barak

VIDEO Un portar din Spania a înscris din foarfecă, în ultimele secunde ale meciului