28 rezultate pentru eticheta

fotbal germania

Meci ”nebun” în Germania! În minutul 11, era 0-3. Cât a fost scorul final

Spieler vom SV Sandhausen (SVS), jubeln über das Tor zum 6:3, Jubel, Torjubel, Torerfolg, celebrate the goal, goal, cele

Un club din Germania a vândut peste 72 de mii de bilete la un meci, deși accesul fanilor pe stadion e interzis

dinamo-dresda

Video Heidenheim - Werder Bremen 2-2. Oaspeții rămân în Bundesliga, după un meci cu două goluri marcate în prelungiri

Werder Bremen a câștigat barajul de menținere în Bundesliga datorită golurilor marcate în deplasare / Foto: Getty Images

E gata! Aşteptarea a luat sfârşit. Ce se întâmplă de azi în Germania: "Sunt mai pregătit ca niciodată!"

Hamburger SV v 1. FC Magdeburg - Second Bundesliga

Pharrell Williams And G-Star RAW Present The New G-Star Elwood X25 Prints - New York Fashion Week - Spring/Summer 2018

Prima femeie antrenor din Germania a dat replica zilei: "Fac selecția după mărimea penisului" :)

antrenoare germania

Obama, invitat la un meci de ultima clasată din Bundesliga. Cum s-a ajuns la așa ceva

obama

VIDEO Agentul lui Maxim: "Ca să plece altundeva, trebuie să devină mai constant"

alex maxim stuttgart

FOTO Guardiola va fi clovn pentru o seară. Participă la un eventiment caritabil

bayern munchen guardiola

Cheia victoriei lui Bayern în derby. "Am stopat echipa cu cel mai bun contraatac"

pep guardilla bayern fericit

VIDEO Borussia și Bayern au început deja derby-ul. Glume din autocarele formațiilor

neuer ribery bayern

Magath vrea Bundesliga fără Bayern Munchen și Borussia Dortmund

Borussia Bayern

Guardiola: "Mandzukic este cel mai bun atacant din lume"

mandzukic guardiola

Guardiola a cerut un paravan de protecție, ca să ascundă antrenamentele lui Bayern

bayern paravan

Pep chiar e șef la Bayern: "Cine nu acceptă deciziile mele, stă în tribună!"

guardiola-1

VIDEO Maxim e irezistibil la Stuttgart. Gol și pasă de gol duminică, la Braunschweig

maxim-2

După Steaua, prăpădul. Schalke a fost învinsă acasă cu 4-0 de Bayern Munchen

schalke bayern 0-4

Draxler, încrezător după victoria cu Steaua: "Putem să câștigăm și cu Bayern"

draxler schalke

VIDEO Fanii Borussiei Dortmund au făcut show la un meci din liga a treia

fani borussia dortmund

Pep a pierdut primul trofeu oficial pe banca lui Bayern! Klopp i-a predat o lecție

pep supercupa

Raul a fost primit ca un erou de Schalke. A jucat o repriză pentru nemți, cu Al Sadd