10 rezultate pentru eticheta

fotbal scotia

Video Ce nebunie! Portarul de rezervă a intrat în atac la 0-2! Nimeni nu se aștepta la ceea ce a urmat

arbroath

Video Ianis Hagi și colegii de la Rangers, așteptați de mii de fani înaintea meciului care îi poate aduce lui Rangers titlul

Suporterii lui Rangers, înaintea meciului cu St. Mirren / Foto: Captură Twitter@TheAwayFansVids

Rangers v Celtic, Scottish Premiership, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK - 02 Jan 2021

”Nota de plată” pentru prestația din Europa League?! Ianis Hagi, lăsat pe bancă de Steven Gerrard la meciul cu Kilmarnock

Ianis Hagi, mijlocașul lui Rangers, aici într-un meci cu Livingston / Foto: Getty Images

Video Impact imediat produs de Ianis Hagi la Rangers! Mijlocașul român, assist la cinci minute de la intrarea pe gazon

Ianis Hagi, mijlocașul lui Rangers / Foto: Getty Images

Ianis Hagi a jucat doar 4 minute în ultimul meci, deși a fost numit ”cel mai bun lucru de la pâinea feliată încoace”

Ianis Hagi, mijlocașul lui Rangers / Foto: Profimedia