26 rezultate pentru eticheta

gignac

Video Andre-Pierre Gignac, accidentare bizară! S-a prăbușit pe teren, apoi a fost dus la spital

gignac

Video Faza care putea încheia finala Euro 2016 în timpul regulamentar. Bară a Franţei, în prelungiri

gignac

Video Exclusiv Veste bună pentru ”tricolori”. Apărarea Franței e șvaițer! A luat două goluri de la niște puști de 18 ani

franta

Video Exclusiv Fanii Franţei au alcătuit 11-le ideal pentru Euro. Diarra, Coman şi Gignac, votaţi titulari contra României

franta euro

Gignac: "Nu sunt convocat la naţionala Franţei ca să admir florile de la Clairefontaine"

gignac

Golgheterul lui Olympique Marseille, spre Mexic: Gignac va semna cu Tigres

gignac

11-le ideal al jucătorilor care vor deveni liberi de contract la vară. În atac, cuplul Luiz Adriano - Andre Gignac

luiz adriano khedira liberi de contract

Fotbaliștii care șutează cel mai mult la poartă vin din La Liga. Un englez în TOP 5

top suturi europa

VIDEO Gignac a devenit cel mai bun marcator al Ligue 1 în activitate, egalându-l pe Djibril Cisse

gignac

VIDEO Marseille - Evian 1-0. Trupa lui Bielsa se apropie la un punct de liderul Lyon

gignac

Miracolul Bielsa! OM a reușit ceea ce miliardarii de la PSG nu au izbutit niciodată

marseillet

Nicio surpriză: Real Madrid este echipa cu cele mai multe goluri marcate din Europa!

marcatori

Benzema are probleme, dar Les Bleus au alternative: 3 din TOP 4 marcatori europeni sunt francezi

benzema -1

Peste CR7 și Messi! Gignac, atacantul complet al Europei

gignac

Atacanții lui Marseille revin în naționala Franței. Cum l-a recuperat Bielsa pe Gignac

bielsa gignac

VIDEO Marseille a marcat 19 goluri în 7 etape, dar Bielsa trage un semnal de alarmă

marseille bielsa

VIDEO Marseille-Rennes 3-0. Echipa lui Bielsa a ajuns la 4 victorii consecutive

marseille gignac

VIDEO Fazele etapei în Franţa. Cum a râs Zlatan de propria execuţie şi o lecţie de fotbal de la Bielsa!

captura zlatan

VIDEO Marseille - Bordeaux 2-2. Gazdele au revenit de la 0-2 într-un singur minut

marseille bordeaux

VIDEO Marseille - Reims 2-3. Gazdele au revenit degeaba de la 0-2. Lună de coșmar!

thauvin agassa marseile

VIDEO Keșeru se pregătește de duelul de foc cu Marseille, transmis LIVE pe Digi Sport 3

captura keseru gignac

VIDEO PSG și Monaco au un rival pe măsură! OM a pornit ca din pușcă în noul sezon

marseille

VIDEO Sougou a adus victoria lui Olympique Marseille în meciul cu Troyes

1sougou

VIDEO Golul lui Mutu cu Rennes, printre cele mai frumoase din Franța

mutu ajaccio bucurie

Marseille și-a pierdut golgeterul. Gignac va sta pe bară o lună și jumătate după o fractură la picior

gignac

Lisandro Lopez, dorit de Fiorentina! Italienii vor să ofere 12 milioane de euro pentru atacantul argentinian