19 rezultate pentru eticheta

gol portar

Video Ce nebunie! Portarul de rezervă a intrat în atac la 0-2! Nimeni nu se aștepta la ceea ce a urmat

arbroath

Video Portarul erou! A apărat un penalty în minutul 90, apoi a urcat în careul advers și a marcat

beuve

Video A înscris de la 100 de metri! Golul va rămâne în istoria campionatului

gol-portar

Video Gol ”de portar”! Fostul coleg al lui Budescu a marcat ”din poartă în poartă”

portar-gol0

Video Nimeni nu mai credea! În minutul 90+5, portarul a marcat ”din foarfecă”, spre uimirea tuturor

gol-portar-norvegia

Video ”Rogerio Ceni din Carpați”. Un portar român a reușit un gol de kinogramă, direct din lovitură liberă

gol-portar-brasov

Video Așa ceva rar se vede pe un teren de fotbal! Portarul i-a adus victoria echipei sale în prelungiri, de la 80 de metri

gol-portar

Video Ghinion teribil pentru Ruben Albes! Noua sa echipă a fost egalată în minutul 90+7 printr-un gol al portarului advers

ruben-albes-lugo1

Video Fază unică în fotbal! Portarul a marcat printr-o execuție superbă, dar a încasat gol din repunerea de la mijlocul terenului

gol-vinaros

Video Gol de la...89 de metri! Un portar e celebru în toată lumea cu performanţa sa. "Assist" de la portarul advers

iordania

Video Un portar de 40 de ani a marcat golul săptămânii în Spania cu o execuție fantastică

gol portar spania

Video Gol extraordinar în Cupa Angliei! Un portar a marcat dintr-o lovitură liberă din propriul careu

portar anglia

Video Gol fabulos marcat de portarul lui West Ham, după o cursă pornită din propriul careu!

adrian gol portar

VIDEO Rogerio Ceni a marcat golul cu numărul 131 pentru Sao Paulo. A dat tonul revenirii în Cupa Braziliei