389 rezultate pentru eticheta

gol

Video Radamel Falcao, gol decisiv pentru Rayo în prelungirile meciului de la Bilbao

Soccer 2021: Athletic Club vs Rayo Vallecano

Valentin Mihăilă, din nou pe lista marcatorilor! Parma, la prima înfrângere a sezonului

Parma Calcio v FC Crotone - Serie A

Video "La vita e bella" la AS Roma! Pellegrini, gol splendid cu călcâiul, la meciul cu Hellas Verona

Hellas Verona FC v AS Roma - Serie A

Cum a impresionat "bombardierul" Erling Haaland la ultimul antrenament

Norway v Netherlands, FIFA World Cup Qualifier, Oslo, Norway - 01 Sep 2021

Video Gol în stilul Maradona sau Messi în Bundesliga! A trecut de toată apărarea și a marcat printre picioarele portarului

holtmann

Video Llullaku a explicat gestul făcut la golul marcat în poarta FCSB-ului: "Nu am de ce să fiu suspendat"

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FCSB, LIGA 1 BETANO (21.07.2018)

Gafa lui Muslera din meciul cu Franța, identică cu cea a lui Karius în finala UCL. Cine a sărit să-l apere

Uruguay v France: Quarter Final - 2018 FIFA World Cup Russia

L-a învins pe Navas de la 22 de metri și a fost ales jucătorul meciului Costa Rica - Serbia

Costa Rica v Serbia: Group E - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Reacția ciudată a unui jucător de la Chiajna, după ce echipa sa a marcat golul trei în poarta lui Juventus

Dan Bucsa

Video La 40 de ani, Drogba a marcat un gol fenomenal dintr-o lovitură liberă de la 35 de metri!

Drogba gol SUA

Video Exclusiv Un nou gol pentru Keșeru în campionatul bulgar, după ce a primit trofeul de campion

Keseru

Video Dans nebun pentru Eric după încă un gol in Qatar

Eric dans Qatar

Video Keșeru a marcat golul 200 al carierei și e golgheter în Bulgaria!

Keseru gol Ludogorets

Video Sergiu Hanca, gol după aproape opt luni: "Știam că voi marca, mi-a mers bine mai mereu de Paște"

Hanca Dinamo

Video Keșeru, gol extrem de important pentru Ludogorets. Victorie, pe final, cu CSKA Sofia

clkeseru

Cristiano Ronaldo a vorbit despre "foarfeca" din sferturile UCL: "Probabil cel mai frumos gol din carieră"

Juventus v Real Madrid

Video Ianis Hagi, declarație misterioasă după al treilea gol de la revenire: "Mai am 7 meciuri, apoi voi vedea"

Ianis Hagi

Video Primul gol al lui Yannick Carrasco în China e o adevărată bijuterie!

Carrasco gol China

Video Gol în secunda 27, încasat de Costel Pantilimon! Ce a făcut Nottingham la Milwall

Costel Pantilimon

George Puscas, gol in victoria Novarei cu Brescia!

puscas novara

Video ”Foarfeca” superbă reușită de Cristiano Jr.! Marcelo Jr. și-a pus mâinile în cap

vlcsnap-2018-03-07-13h22m16s134

Rotariu a înscris pentru Mouscron în penultima etapă din Belgia

rotariu gol

Ianis Hagi, încrezător în forțele proprii: ”Nu ne uităm în curtea altcuiva”

Ianis Hagi

Execuție de trei puncte! Fred a reușit golul serii în Champions League

AA

Video Higuain, accidentare gravă cu Torino! A urmărit restul partidei cu ochii în lacrimi

Higuain

Video Golul lui Bancu a fost din nou prevăzut de Mitriță! Cum s-a bucurat înainte de reuşită

Bancu se bucură cu Mitriță

Video Gol de generic înscris de Mailat la primul lui meci ca titular la CFR Cluj

captura mailat

Video Popa vrea mai mult cu Dinamo: ”Nu putem fi în play-out”

Daniel Popa

Video Exclusiv ”Urko Vera mi-a promis că va da un gol Stelei!” Ce trebuie să facă Mara dacă spaniolul va marca

FOTBAL: CFR 1907 CLUJ - GAZ METAN MEDIAS, LIGA 1 BETANO (29.10.2

Video Francezii, nemulțumiți de tehnologia goal-line! Decizia luată după problemele mari din Cupa Ligii

arbitraj video

Video Și comentatorul de casă al Realului s-a bucurat la golul lui Messi! Gestul său a devenit viral și i-a înfuriat pe madrileni

comentator

Video Golul care a dus la umilința Realului i-a deschis porțile! Cluburile interesate de Aleix Vidal

Aleix Vidal

Video Ibrahimovic a ”spart” gheaţa! Suedezul a marcat primul gol după 255 de zile

ibra

Video Neymar, de la petrecere direct pe tabela de marcaj. A înscris după doar 4 minute. Dublă pentru starul brazilian

NEYMAR

Video Încă un moment de magie marca "Ronaldinho"! Gol înscris din jumătatea proprie

captura ronaldinho

Foto Presa spaniolă anunță că Barcelona s-a săturat: ”E destul”

m essi

Video Portarul lui Sepsi nu e de acord cu asistentul Avram: ”N-a fost gol!”

niczuly

Video SONDAJ A trecut sau nu mingea de linia porții? CFR a deschis scorul după o fază controversată

cfr gol omrani

Video Golul lui Messi nu a fost validat de arbitru, deși mingea a intrat jumătate de metru în poartă

messi-1

Atletico Madrid - AS Roma 2-0. Gol de excepție marcat de Antoine Griezmann

griezmann

Video Ronaldinho, gol superb de la 40 de metri marcat într-un meci de gală la care au participat Puyol, Zamorano și Valderrama

ronaldinho

Video Exclusiv Puşcaş a pregătit golurile pentru portughezi. Partida este în direct la Digi Sport 1, vineri, de la ora 19:00

puscas

Video Gol înscris de cel mai bătrân fotbalist profesionist din istorie

Gol nscris de cel mai b tr n fotbalist profesionist din istorie

Meciul cu Olympiacos, primul din ultimii cinci ani în care Barcelona n-a marcat în Champions League

messi

Video Gol și un assist magnific pentru Țucudean, împotriva fostei echipe

tucudean-1

Cu un gol marcat azi pe Montilivi, Ronaldo ar reduce din contraperformanțe. Meciul e la Digi Sport 2

cr7

Video Alexandru Maxim, la primul gol în tricoul lui Mainz

maxim mainz

Video Adam Nemec, la a doua dublă în echipa națională a Slovaciei!

nemec svk

Video Romario Moise a marcat un gol excepțional din lovitură liberă: ”Eram atât de sigur că va fi gol”

moise

Video Țucudean a ratat cinci ocazii uriașe în primul sfert de oră al meciului cu CSM Poli Iași

tucudean

Greşeala lui "Lampard" a dus la deschiderea scorului. Acesta a fost înlocuit după pauză