26 rezultate pentru eticheta

grila de start

Video Marele Premiu al Statelor Unite a fost câștigat de Max Verstappen

profimedia-0815904349

Video Max Verstappen, campion mondial! Victorie în Japonia, în condiții speciale! Ploaia a dat peste cap cursa de la Suzuka

F1 - JAPANESE GRAND PRIX 2022 - RACE, , Suzuka, Japon - 09 Oct 2022

Video Max Verstappen a câștigat Marele Premiu al regiunii Emilia-Romagna! Evoluție dezamăgitoare pentru Lewis Hamilton

F1 Grand Prix of Emilia Romagna

Video Surprize în Marele Premiu al Ungariei! Esteban Ocon, la primul succes din carieră, Hamilton termină pe podium

F1 Grand Prix of Hungary

Video Hamilton și Verstappen, lecție de fair-play la Budapesta. Gestul făcut de cei doi rivali după calificări

hammax

Formula 3. Românul Filip Ugran, o clasare pe locul 22 în Austria

Formula 3 Championship - Round 3:Spielberg - Practice & Qualifying

Video Exclusiv Ascensiunea lui Filip Ugran, pilotul român care va debuta în Formula 3 și visează la F1: "M-am întâlnit cu Hamilton"

Formula 3 Testing In Barcelona - Day 1, Montmelo, Spain - 21 Apr 2021

Video Valtteri Bottas va pleca din pole-position în MP al Portugaliei! Cum arată grila de start

F1 Grand Prix of Portugal

Video Hamilton, victorie în Marele Premiu al Stiriei. Vettel, lovit de colegul său, Leclerc. Duel spectaculos în ultimul tur

colaj f 1

Video Ricciardo a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Chinei. Hamilton a încheiat pe 4, Vettel pe 7

Ricciardo F1

Video Nico Rosberg s-a impus la Suzuka şi are şanse mari să devină noul campion mondial

rosberg

Rossi vs. Marquez, partea a doua. Surpriza pregătită de Digi Sport iubitorilor MotoGP

hamilton

Kamui Kobayashi, penalizat să plece ultimul în Canada. Rosberg, în pole-position

Kamui Kobayashi

Primele două zile din testele F1 de la Jerez, analizate la Grila de Start (16:30), Digi Sport 1

monopost F1

VIDEO Vișoiu, după succesul din Ungaria: "După startul bun, știam că voi câștiga"

robert visoiu podium

VIDEO Sebastian Vettel a câștigat în premieră Marele Premiu al Canadei!

VIDEO Vettel a câștigat la pas în Bahrain și este lider în clasamentul general

vettel red bull

VIDEO Fernando Alonso a câștigat MP de F1 al Chinei

alonso

VIDEO Pole position pentru Hamilton! Grila de start la MP al Chinei

hamilton

"Grila de Start" este cea mai bună emisiune de motorsport din România!

rallyrom

Cursa de la Hockenheim, prefațată la “Grila de Start“. EDIȚIE SPECIALĂ cu opt monoposturi de F1

michael schumacher.mfx

hamilton-1

VIDEO Vettel, în pole position în Canada. Cursa e duminică, de la 21:00, în direct pe Digi Sport 1