17 rezultate pentru eticheta

halep barty

Declaraţia care spune tot despre cum e privită Simo în circuit. Ce a spus Barty la final

barty

Video De pus în ramă! Game fantastic făcut de Simona Halep când a servit pentru primul set

halep barty

”E doar o altă jucătoare!”. Declarație neașteptată făcută de Barty despre Simona Halep

Simona-halep-ashleigh-barty

Video Halep, procentaj uluitor la primul serviciu! "Asta m-a ajutat!". Ce a pus-o Cahill să facă

halep nou

Video HALEP CINCINNATI | HALEP - BARTY 7-5, 6-4. Victorie importantă a Simonei, pentru calificarea în sferturi la Cincinnati

Halep - Barty Cincinnati 2018

Video Nu a mai rezistat. Simona Halep, reacții nervoase la Cincinnati, în duelul cu Barty

halep

Video Ce s-a întâmplat cu Barty după intervenția antrenorului, în meciul cu Halep

barty

Halep, prima reacție după partida cu Tomljanovic, amânată de mai multe ori de ploaie

simo

Cum au reacționat organizatorii la Cincinnati, după ce Halep îi pusese la zid pe cei de la Montreal

Rogers Cup Montreal - Day 7

"De atâţia ani, nu m-am plâns de nimic! Dar acum a fost de ajuns!". Halep, după victoria din semifinale

simona

Simona Halep Rogers Cup | Reacția superbă a adversarei Simonei: "Prea bună azi"

colaj simona

Foto "Acesta e rezultatul a 4 meciuri în 48 de ore!". Provocare acceptată de Halep, după calificarea în finala Rogers Cup

Simona halep 23

Recordurile Simonei Halep care ne fac să sperăm înainte de US Open! Cele mai multe victorii şi finale, în 2018

Simona halep222

Video Imaginile care spun tot! Punctul în care Halep a făcut-o pe Barty să îşi piardă speranţa

Simona Halep

Video Prima reacţie a Simonei Halep, după calificarea senzaţională în finala de la Montreal

Supersimo

Video Halep, efort uimitor în meciul cu Barty. A ajuns incredibil la o minge. "Are răspuns pentru orice"