22 rezultate pentru eticheta

halep kvitova

2019 Sydney International - Day 1

Surpriza turneului la US Open! Halep, drum liber spre semifinale: a scăpat de cele mai grele două adversare din sferturi

simooo

Cum se schimbă lupta pentru locul 1 WTA, odată cu retragerea lui Halep. De luni, putem avea un nou lider mondial

halep osaka getty

Halep poate pierde locul doi în clasamentul WTA după doar o săptămână. În ce condiţii e depăşită

simona halep

Video Serena a felicitat-o pe Halep, chiar dacă nu are numărul ei de telefon. De la cine a primit primul mesaj

halep serena williams

Simona a ținut să-i mulțumească Petrei Kvitova după ce a câștigat Roland Garros

Ce start de an a avut Simona Halep! E alături de Roger Federer în topul celor mai solide prestații din 2018

halep federer

Simona a suferit contra Kvitovei cel mai dur eşec din 2016. Cifrele partidei

simona halep-8

Se ştiu semifinalele de la Wuhan. Radwanska a fost eliminată, după ce a ratat o minge de meci

aga-1

Petra Kvitova nu a învins-o niciodată pe Simona: "Voi încerca să dau totul"

petra

a:1:{i:0;s:14:"Video Exclusiv";} Victoria cu Kvitova e un nou start pentru Simona: "Sunt motivată să câştig la Dubai"

simona halep-3

Simona a dat totul în meciul cu Cehia. Probleme mari, înainte de partida cu Kvitova

simona-2

Halep a învins-o pe Kvitova urmând sfaturile lui Cahill. "Sper să fie un restart pentru mine"

halep fed cup-1

Ilie Năstase, după prima zi a întâlnirii cu Cehia: "Simona are puterea să îşi revină"

ilie nastase

Simona a vorbit despre prieteniile pe care le-a legat în circuit. Caracterizarea principalelor rivale

halep aga

Simona şi-a aflat a treia posibilă adversară de la Singapore. A cincea calificare consecutivă

petra kvitova

Simona Halep a confirmat prezenţa şi la New Haven, turneu pe care l-a câştigat în 2013. E principala favorită

Halep a căzut pe locul 4 WTA, înaintea turneului de la Dubai, care e LIVE la Digi Sport

simona

Simona Halep va juca a 11-a finală în circuitul WTA! Le-a câștigat pe ultimele șapte

simona halep finala madrid 1

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Madrid!

minge de meci halep

Simona Halep a câștigat turneul de la New Haven! Al patrulea trofeu al anului

halep new haven trofeu

Halep, la a patra finală din 2013! O va întâlni pe Kvitova în ultimul act la New Haven