25 rezultate pentru eticheta

handbal digisport

Video CM de handbal | S-au decis semifinalistele! Danemarca, singura echipă cu victorii pe linie. Franța, prima înfrângere

handbal

Video Steaua - CSM București 25-23. După un meci dramatic, steliștii merg în finală, unde vor întâlni Dinamo

HANDBAL MASCULIN:STEAUA BUCURESTI-CSM BUCURESTI, PLAY OFF LIGA ZIMBRILOR (10.05.2018)

Video Kristiansand - SCM Craiova 26-22. Avem șanse! Oltencele pot câștiga Cupa EHF în returul de la Craiova, la Digi Sport 1

captura craiova handbal

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Reuşite memorabile în competiţia stelelor la handbal masculin

captura handbal

VIDEO Flensburg - HC Zagreb 28 -27. Nemții au urcat pe primul loc în grupă

felnsburg

VIDEO Hypo Viena - Gyor 21-29. A treia înfrângere consecutivă pentru gazde

captura gyor

VIDEO Vetkova a revenit la CSM București după două săptămâni: "Ne-am rezolvat problemele"

captura csm bucuresti

VIDEO Minaur Baia Mare - Potaissa Turda 32-25. Victorie lejeră a campioanei en-titre

captura handbal baia mare-1

VIDEO HCM Baia Mare- Steaua 23-20, în prima etapă a sezonului național

handbal steaua

HCM Constanța s-a despărțit de 3 jucători din cauza problemelor financiare

hcm

Meciuri de vis în Final Four-ul Ligii Campionilor: Veszprem - Kiel, Barcelona - Flensburg

nikola karabatic handbal barcelona

VIDEO PSG - Veszprem 26-28. Oaspeţii au revenit, după ce au fost conduşi la pauză

psg veszprem

VIDEO Surpriză mare în Liga Campionilor: deținătoarea titlului, Hamburg, eliminată!

handbal champions

VIDEO HC Odorhei - Minaur Baia Mare 27-29. Calificare în sferturile Cupei României

baia mare

VIDEO Dinamo - HCM Constanța 22-31. Csepreghi: "Greu ne bate cineva!"

hcm constanta dinamo handbal 1

VIDEO Rhein Neckar Lowen - Sankt Petersburg 31-17. Simplă formalitate pentru nemți