273 rezultate pentru eticheta

iga swiatek

Prima reacție după eliminarea Simonei Halep de la Roland Garros: "Swiatek a dominat clar meciul"

2020 French Open - Day Eight

Simona Halep - Iga Swiatek 1-6, 2-6, în optimi la Roland Garros. Românca, "demolată" de poloneza de 19 ani

Simona Halep - Iga Swiatek, în optimi la Roland Garros. Se știe ora meciului. Românca e în formă de zile mari

2019 French Open - Day Nine

Replica Simonei Halep, după afirmaţiile făcute de Iga Swiatek înaintea duelului de la Roland Garros

2020 French Open - Day Six

Iga Swiatek nu are amintiri plăcute cu Halep: ”Sper ca meciul să dureze mai mult de 40 de minute”

Iga Swiatek, locul 49 WTA / Foto: Getty Images

”Anisimova a venit ca la nuntă, apoi țipa atingând ridicolul!” Verdict dur după demonstrația de forța a Simonei Halep

Cine este Iga Swiatek, viitoarea adversară a Simonei Halep! S-au mai întâlnit în 2019, tot în optimile de la Roland Garros

Iga Swiatek, surpriza zilei la Rogers Cup: A eliminat-o pe Caroline Wozniacki și a explicat cum a ajutat-o meciul cu Simona Halep

Iga Swiatek

Simona Halep Roland Garros | Ce a putut spune tatăl lui Swiatek despre Simona, după victoria în 45 de minute

simona halep

Simona Halep a reușit o performanță incredibilă la Roland Garros 2019

2018 French Open - Day Fifteen

"Am o obsesie mare pentru asta!" Cum se motivează adversara Simonei Halep înaintea meciurilor importante

halep 3

Simona Halep Roland Garros | Iga Swiatek și-a îndeplinit visul: să joace cu românca

halep 3

Simona Halep Roland Garros | ”Mi s-a îndoit genunchiul. Iau analgezice”. Dezvăluirea polonezei Iga Swiatek

iga-swiatek

Simona Halep Roland Garros | Simona și-a aflat adversara din optimi! Se află la al doilea GS al carierei

simona-halep

Video Polona Hercog, campioană la Lugano. Primul titlu WTA după o pauză de 7 ani