9 rezultate pentru eticheta

inter fiorentina

Video Inter, un nou pas greșit în lupta la titlu din Serie A, 1-1 cu Fiorentina. Cum arată clasamentul

Inter vs Fiorentina - Serie A TIM 2021/2022

Video Fiorentina - Inter 1-1. Gazdele egalează dramatic în prelungiri și nerazzurrii pierd avantajul în fața lui Juventus

fiorentina

Video Inter - Fiorentina 4-2. Meciul cu cele mai multe goluri din întreaga etapă din Italia

Video Repriză de coșmar pentru Tătărușanu! A luat 3 goluri în mai puțin de 20 de minute

Inter Fior

VIDEO Inter - Fiorentina 1-4. Cu "Tătă" titular, toscanii preiau șefia, după ce au îngenunchiat vechiul lider

internazionale milano - fiorentina 1-4

VIDEO Jumătate de oră de coșmar pentru Inter! 3 goluri încasate și o eliminare în prima repriză cu Fiorentina

inter- fiorentina pauza

Inter a demarat un proiect prin care copiii tratați de cancer vor urmări gratis meciurile echipei pe Meazza