13 rezultate pentru eticheta

inter napoli

Video Inter - Napoli 1-1. Remiză la Milano, după un gol în minutul 81

Inter vs Napoli Serie A 2023/2024, Italy, Milan - 17 Mar 2024

(P) Inter – Napoli, SuperMeciul etapei din Italia: Goluri puţine în ultimele 5 întâlniri directe

211118_Inter_Napoli_Digisport

Inter se apropie de Milan după ce Lukaku a adus victoria în derby-ul cu Napoli. Rossonerii, pas greșit la Genoa

Romelu Lukaku, în meciul cu Napoli / Foto: Getty Images

Antonio Conte surprinde: ”Mă bufnește râsul atunci când aud că trebuie să câștig titlul!”

Benevento Calcio v FC Internazionale - Serie A

Video Explozia de bucuria a lui Lautaro Martinez şi mesajul "Ciocu' mic" pentru contestatari. "A pus-o acolo unde a vrut"

Internazionale v Napoli - Italian Serie A

Ultrasul care l-a ucis pe Danielle Belardinelli în preajma stadionului San Siro a fost arestat. Anunțul presei italiene

belardinelli

Pedepse pentru ultrașii care au ucis un fan la meciul Inter - Napoli, din decembrie. La proces a fost și soția suporterului

Video Inter - Napoli 1-0. Ultimul derby al anului din Serie A, decis în prelungiri, de rezerva Lautaro Martinez

FC Internazionale v SSC Napoli - Serie A

Video Mauro Icardi, aproape de un gol de senzaţie: a executat spre poartă lovitura de start

Inter Napoli

Video Inter - Napoli 0-0. Gazdele au ajutat-o pe rivala Juventus să urce pe primul loc în Serie A

Video Inter - Napoli 0-1. Milanezii, aproape să rateze Europa!

callejon

VIDEO Inter - Napoli 2-2. Final superb de meci, cu 4 goluri în ultimul sfert de oră!