18 rezultate pentru eticheta

inter u19

Exclusiv Cristi Chivu a fost propus la Universitatea Craiova. Care este planul antrenorului de la Inter U19: ”Am discutat”

Cristi Chivu luptă pentru un nou titlu. Inter Primavera a umilit-o pe Lazio U19 în etapa 16-a

Video Cristi Chivu, spectaculos la marginea terenului: ce a reușit românul la meciul lui Inter U19

Cristi Chivu, eliminat cu Inter U19 din Youth League, la loviturile de departajare, de o formație ucraineană

Cristi Chivu s-a calificat cu Inter U19 în șaisprezecimile Youth League după un meci cu șase goluri

FC Internazionale U-19 v FC Barcelona U-19 - UEFA Youth League, Sesto San Giovanni, Italy - 04 Oct 2022

Ce scriu italienii despre Cristi Chivu, care ocupă penultimul loc în clasament cu Inter Primavera

Inter U19 - Barcelona U19 1-6, în grupele Youth League. Eșec usturător pentru trupa lui Cristi Chivu

chivu-inter

Video Inter Milano U19 - Bayern Munchen U19 2-2. Trupa lui Cristi Chivu, revenire spectaculoasă în repriza a doua

Roma vs Inter - Finale Primavera 1 TIMVISION 2021/2022

Cristi Chivu continuă la Inter U19, după ce a câștigat campionatul Primavera: ”A realizat o capodoperă”

Inter a câștigat campionatul Primavera / Foto: Profimedia

Echipa lui Cristi Chivu e campioana Italiei! Inter U19 a câștigat cu Roma U19, deși era condusă în minutul 80

Cristi Chivu, calificare spectaculoasă în finala campionatului Primavera. Cagliari U19 avea 3-0 în minutul 77

Cristi Chivu

Cristi Chivu, o nouă victorie clară cu Inter U19 în campionatul Primavera

Cristi Chivu, pe banca lui Inter? Adrian Mutu nu a ezitat: "Parcursul e pe undeva desenat"

collage

Cristi Chivu și Inter U19, eliminați din Youth League de Zilina

Inter Milan U19 v FC Sheriff Tiraspol U19 - UEFA Youth League - Youth Development Centre

Înfrângere dramatică pentru Cristi Chivu! Inter U19 a pierdut după ce a condus cu 2-0

Video Inter U19, de neoprit. Echipa antrenată de Cristi Chivu a bifat încă o victorie în Youth League

Cristi Chivu, o nouă victorie cu Inter în UEFA Youth League: "Așa trebuie lucrat la juniori!"

Milan, Italy. 19th Oct, 2021. Cristian Chivu Head coach of Internazionale reacts during the UEFA Youth League match at Youth Development Centre, Milan. Picture credit should read: Jonathan Moscrop/Sportimage Credit: Sportimage/Alamy Live News

Avem atacant: Pușcaș înscrie la foc automat în Italia: are 9 goluri în trei meciuri!