8 rezultate pentru eticheta

italia austria

Invincibilul Roberto Mancini! A doborât recordul de meciuri fără înfrângere ca selecționer al Italiei

Italy v Austria - UEFA Euro 2020: Round of 16

Ce au schimbat italienii în prelungiri. Dezvăluirea lui Spinazzola

Secretul Italiei de la EURO 2020: ”Suntem 26 de titulari. Toți suntem foarte puternici”

Două recorduri în aceeași zi: Italia a învins Austria, s-a calificat în sferturile EURO și a scris o nouă pagină de istorie

Federico Chiesa, după golul marcat în meciul Italia - Austria / Foto: Profimedia

Italia - Austria 2-1. "Squadra Azzurra", calificare dramatică în sferturile EURO 2020. Toate golurile s-au dat în prelungiri

pjimage

Franco Foda a stârnit zâmbetele italienilor: "Avem doar 10 la sută, cu 10 la sută putem merge mai departe"