16 rezultate pentru eticheta

juventus sassuolo

Video Juventus - Sassuolo 3-0. Di Maria, gol superb și "assist" la debut. "Dublă" Vlahovic

Juventus v US Sassuolo - Serie A

Video Juventus - Sassuolo 1-2. Ce surpriză! "Bătrâna Doamnă", învinsă la ultima fază. Chiricheș a jucat 9 minute

sassololo gol

Video A învins-o pe Juventus chiar la Torino și i-a copiat celebrarea lui Cristiano Ronaldo după golul decisiv

Maxime Lopez, după golul marcat cu Juventus / Foto: Captură Digi Sport

Cristiano Ronaldo a atins o altă bornă impresionantă! Recordul stabilit în meciul cu echipa lui Vlad Chiricheș

Video Vlad Chiricheș a gafat la golul cu care Juventus a preluat conducerea cu Sassuolo! A fost scos la scurt timp de pe teren

Vlad Chiricheș, după gafa comisă în meciul cu Juventus / Foto: Captură Digi Sport

Video Juventus - Sassuolo 3-1. Chiricheș a greșit la golul al doilea, deși l-a marcat bine pe Cristiano Ronaldo

chiriches

Video Vlad Chiricheș, ”zid” în fața lui Cristiano Ronaldo! Cum l-a blocat pe portughez în Juventus - Sassuolo

ronaldo chiriches

Video "Ne-au dorit moartea, mie şi fiului meu!". Reacţii incredibile, după gestul incalificabil făcut de Douglas Costa

Douglas Costa

Nu l-au iertat! Douglas Costa şi-a aflat pedeapsa. Va rata un super-meci

douglas costa

Video "E inacceptabil". Allegri i-a dat o amendă uriașă lui Douglas Costa pentru gestul golănesc. Câte meciuri va rata

"Părea absolut disperat să înscrie". Allegri, dezvăluiri după ce Ronaldo a "spart gheața" la Juve

Video Douglas Costa, gesturi golăneşti. Şi-a scuipat adversarul şi a umbrit evoluţia spectaculoasă a lui Ronaldo

Sparge gheaţa cu Sassuolo? Ronaldo are cele mai multe goluri după pauza de meciuri internaţionale din septembrie

Parma Calcio v Juventus - Serie A

Video Super goluri pentru Dybala! Atacantul dorit de Barcelona e de neoprit și a ajuns golgheter în Italia

Dybala buc

Video ”Noul Messi” și-a depășit deja cel mai bun sezon din carieră. Dybala, 14 goluri în acest sezon la Juve

dybala

Trapattoni nu înțelege de ce liderul este atacat: "Toată Italia este împotriva lui Juve!"