4477 rezultate pentru eticheta

juventus

Morata și Nico Lopez, jucătorii cu cele mai multe goluri marcate în Serie A din postura de rezervă

morata

Juventus nu se înțelege cu Stephan Lichtsteiner pentru prelungirea contractului și a pus ochii pe Dani Alves

alves juve

Carlo Ancelotti nu face antrenamente tactice la Real: „Nu am timp”. Când se decide asupra primului 11

ancelotti

Zvonurile se întețesc! Englezii confirmă: Chiricheș va fi împrumutat în Italia în iarnă

vlad chiri

Pogba atinge cota 100 în tricoul lui Juve LIVE la Digi Sport! Zidane: "E incredibil ce poate face la 21 de ani"

pogba

VIDEO Morata a înscris un supergol la primul meci ca titular în Serie A, cu Empoli

alvaro morata

VIDEO Genoa - Juventus 1-0. Campioana, primul eșec al stagiunii la chiar ultima fază

genoa juventus

Juve și AS Roma, criticate de Berlusconi: ”Rezultatele lor din UCL, un prejudiciu adus fotbalului italian!”

berlusconi

Allegri nu l-a impresionat pe legendarul Lippi: ”Juve nu mai e echipa fioroasă de pe vremea lui Conte”

marcelo lippi

Juventus nu e preferata arbitrilor! AC Milan, lider în topul penalty-urilor primite

juventus roma

Juventus se extinde în Portugalia și vrea să cumpere un club din prima ligă

agnelli

Vidal, pe făraș la Juve! Juan Mata, înlocuitorul chilianului

vidal mata

Semnele unei despărțiri anunțate. Marcelo: "Mi-aș dori să joc pentru Juventus"

Marchisio, în duel cu Marcelo

Nicio surpriză: Real Madrid este echipa cu cele mai multe goluri marcate din Europa!

marcatori

Vidal a fost amendat de Juve pentru incidentele dinaintea meciului cu Roma

arturo vidal chile

VIDEO Totti le-a stricat planurile. Juve putea bate recordul Seriei A de meciuri consecutive fără gol primit

totti

Vidal a explicat de ce n-a plecat de la Juventus

vidal

Diego Simeone: "Juventus este la acelaşi nivel cu Real şi Barça"

simeone juventus

VIDEO A căzut și reduta Juve. ”Bătrâna Doamnă” a încasat primul gol al sezonului, după 614 minute

arda turan

VIDEO Atalanta-Juventus 0-3. ”Bătrâna Doamnă” continuă neînvinsă și fără gol primit

juve atala

Andrea Pirlo şi-ar putea încheia cariera în SUA: e dorit de LA Galaxy

pirlo

Allegri, după dubla lui Tevez cu Malmo: "Este un jucător esențial pentru noi"

allegri tevez

VIDEO Juventus - Malmo 2-0. Llorente a fost ghinionistul serii de la Torino

Juventus Malmo

VIDEO Schema unei lovituri libere a celor de la Juventus, dejucată de arbitrul Damato

marchisio

Allegri e liniștit: "Nu trecem printr-o criză. Nu avem probleme cu accidentările"

allegri

De Rossi e cel mai bine plătit jucător din Serie A. Juventus oferă cele mai mari salarii

de rossi

Lovitură pentru Juve! Pirlo s-a accidentat și va lipsi cel puțin o lună

pirlo

Juventus nu și-a încheiat campania de achiziții. A făcut o ofertă pentru Shaqiri

shaqiri

VIDEO AC Milan a câștigat trofeul TIM, în fața campioanei, Juventus

trofeul tim

Conte e noul selecționer al Italiei. Fostul antrenor al lui Juve va fi prezentat vineri

conte-1

CS Universitatea Craiova a refuzat 500.000 de euro de la Juve pentru ”perla” sa, Andrei Ivan

andrei ivan-1

Allegri face un apel la șefi: "Mai am nevoie de un vârf!"

allegri morata juventus

Portar pentru Stoican. Zoltan Kovacs poate fi înlocuitorul lui Bălgrădean la Dinamo

stoican

Juventus a anunțat că Arturo Vidal nu este de vânzare

vidal benfica juventus

Llorente a ratat Mondialul şi abia aşteaptă noul sezon din Serie A

Llorente

Juventus şi Atletico se luptă pentru un vârf de 21 de ani, cotat la 30 de milioane €

iturbe

Încă un atacant spaniol la Juve: Alvaro Morata lasă Realul pentru bianconeri

Vucinic s-a transferat la Al Jazira. Juve s-a ales cu 6 milioane de euro

vucinic mirko

Bayern Munchen, echipa cu cei mai mulți reprezentanți în optimile CM. Bavarezii conduc și în topul golurilor

germania

Juventus a crescut oferta pentru Morata: 18 milioane €

Granzii trebuie să-și pună pofta-n cui: „Vidal și Llorente nu vor pleca de la Juve”

vidal llorente

VIDEO Săptămâna campioanelor la Digi Sport: Atletico, PSG, Juventus și Steaua și-au primit trofeele

rapa steaua matei trofeu

VIDEO Record european pentru Juve: 102 puncte câștigate în acest sezon

juve rec

Conte este deja la al treilea titlu cu Juventus, are 100 de victorii, dar țintește un record european

conte juventus sarbatoare

Antonio Conte pune o condiție pentru a semna prelungirea contractului cu Juve: aducerea lui Di Maria

angel di maria

VIDEO Torinezii au petrecut cu șampanie în vestiar, dar medaliile mai așteaptă

juventus bucurie

VIDEO Juventus-Atalanta 1-0. Torinezii au câștigat al 30-lea titlu din istorie și al treilea consecutiv în Serie A

giovinco

VIDEO Juventus - Livorno 2-0. Avans de opt puncte pentru torinezi cu șase etape înainte de final