25 rezultate pentru eticheta

kasimpasa

Olimpiu Moruțan, 70 de minute pe teren la Ankaragucu, în victoria cu Kasimpasa. Nota primită pentru evoluție

Marius Șumudică anunță "curățenie" la Gaziantep, după ce a încasat 3 goluri în 45 de minute: "Vom începe de azi"

"Nebunie" în Turcia! Șumudică era condus cu 3-0 la pauză. Ce a urmat în repriza secundă + Maxim a ratat penalty

Inspirație divină. Decizia luată de antrenorul lui Kasimpasa avea să le salveze viața

A person rescued after 26 hours in the wreckage of collapsed building in Osmaniye

Dan Petrescu a explicat de ce a renunțat la fundașul central Daniel Graovac

Dan Petrescu / Foto: Captură Digi Sport

OFICIAL | CFR Cluj s-a despărțit definitiv de Daniel Graovac. Fundașul a fost cedat în Turcia

daniel

Patru motive pentru care Olimpiu Moruțan va alege transferul la Pisa, în viziunea italienilor

Istanbul, Turkey. 20th Jan, 2022. ISTANBUL, TURKEY - JANUARY 20: Olimpiu Morutan of Galatasaray, Ahmet Emin Engin of Kasimpasa during the Turkish Super Lig match between Galatasaray and Kasimpasa at Nef Stadium on January 20, 2022 in Istanbul, Turkey (Pho

Destinație surpriză pentru Olimpiu Moruțan! Turcii au anunțat noua echipă a românului

Franck Ribery, aproape să lase Serie A pentru a se duela cu Marius Șumudică în Turcia

ribery

Yeni Malatyaspor, învinsă cu 0-2 de Kasimpașa! Primul eșec pentru Marius Șumudică la noua echipă

Marius Șumudică, la Malatyaspor / Foto Twitter - @YMSkulubu

Marius Șumudică a prezentat asemănarea dintre fotbalul din România și cel din Turcia: ”Întotdeauna am spus asta!”

Notele primite de Moruțan și Cicâldău, după Kasimpasa - Galatasaray: "Doi jucători grozavi!"

cicaldau morutan

Reacția lui Fatih Terim, după meciul excelent al lui Moruțan și Cicâldău. De ce l-a schimbat pe "Cic"

terim

Bornă atinsă de Moruțan, după ce a avut nevoie de 32 de minute pentru primul assist la Galatasaray

E9-VZ0aWEAEaXCL

Olimpiu Moruțan, gata să debuteze la Galatasaray! Turcii au reușit să-l înregistreze după ce au renunțat la un jucător

terim morutan

Exclusiv Şumudică era dat ca sigur la Kasimpaşa, dar discuţiile se poartă în altă parte. De ce era imposibilă mutarea

profimedia-0307926696

Marius Șumudică, aproape de a patra aventură în Turcia! Românul este dorit de o echipă cu o singură victorie în 10 meciuri

sumudica

Cum explică stafful lui Șumudică startul greoi de la Rizespor: "Avem nevoie de timp!"

Rizespor

Marius Șumudică, egalat în prelungiri de Kasimpasa! Pe ce loc a ajuns Rizespor

Turkish Super League football match between Fenerbahce and Caykur Rizespor at Ulker Stadium in Istanbul , Turkey onJanuary 30 , 2021.

Șumudică e la trei puncte de lider, dar tot are motive de supărare: "Mi se face o nedreptate!"

sumudica site gaziantep

Video Exclusiv Fiesta în vestiarul lui Gaziantep, echipa care face furori în Turcia. Ce i-au făcut jucătorii lui Șumudică

sumudica vestiar

Video Meciul și golul pentru Alex Maxim! Cifre excelente pentru român, care l-a salvat încă o dată pe Șumudică