37 rezultate pentru eticheta

koln

Video Bayern - Koln 2-0 și Monchengladbach - Dortmund 1-2. Bayern câștigă și încă nu o lasă pe Leverkusen să celebreze titlul

Bayern Munich - 1. FC Cologne

FOTBAL:ROMANIA-ELVETIA, PRELIMINARIILE C.E 2024 (21.11.2023)

Aproape de transferul carierei! Două cluburi din TOP 5 se luptă pentru unul dintre cei mai apreciați români din SuperLigă

razvan-sava

Video FC Koln - Bayern Munchen 0-1. Bavarezii s-au impus prin golul golgheterului Harry Kane

1. FSV Mainz 05 - FC Bayern Munich

1. FC Cologne - Bayern Munich

Video Bayern Munchen - Koln 1-1. Golul spectaculos al lui Kimmich le-a adus un punct bavarezilor

profimedia-0751436451

Un meci din Conference League, reprogramat din cauza ceții! Imagini cum rar se văd pe un teren de fotbal

fotbalové hřiště, mlha, počasí, posunutí zápasu

Video FC Koln – Borussia Dortmund 3-2. Eșec dureros pentru oaspeți

profimedia-0727325573

Video&Foto Zeci de răniți în urma incidentelor de la partida Nice - Koln. Fanii nemților au fost ajutați de suporterii lui PSG

OGC Nice - 1. FC Cologne

Înlocuitor surpriză pentru Sebastien Haller, atacantul Borussiei Dortmund care a fost diagnosticat cu cancer

profimedia-0640593563

Video Ciprian Tătărușanu, titular pentru Milan în primul meci al verii! Andrei Coubiș, debut la seniori

tatarusanu-2

Video Bayern și Dortmund, victorii la pas în Bundesliga. Lewandowski, din nou decisiv

bayern borussia dortmund

Video Bayern Munchen – Koln 3-2. Victorie la limită pentru bavarezi

profimedia-0628328868

Video Și Haaland e om! Ratare din doi metri a norvegianului, la ultima fază a meciului cu Koln

Borussia Dortmund v 1. FC Koeln - Bundesliga

Video Augsburg - FC Koln 1-1. Remiză în ultimul meci al etapei din Bundesliga, după un final nebun

FC Augsburg v SC Paderborn 07 - Bundesliga

Video Koln - Leipzig 2-4. Spectacol total, cu trei goluri în șapte minute din repriza a doua și un Werner de neoprit

colaj koln leipzig

Video Nebunie în etapa a 28-a din Bundesliga. 25 de goluri în 9 jocuri, gafe, VAR, penalty ratat şi eliminări pe bandă rulantă

bundealiga colaj

Video VAR-ul a făcut dreptate! Cartonaș roșu direct în Bundesliga, după ce arbitrul a revăzut faultul dur

Sebastiaan Bornauw, eliminat în prima repriză a meciului cu Hoffenheim / Foto: Colaj Digi Sport

Video Koln - Fortuna Dusseldorf 2-2. "Țapii" au revenit de la 0-2 în trei minute, după un final nebun

1. FC Koeln v Fortuna Duesseldorf - Bundesliga

Video Acuzații la adresa celor de la Mainz! Cu ce au greșit și ce le reproșează oficialii lui Koln

1. FC Koeln v 1. FSV Mainz 05 - Bundesliga

Video Koln - Mainz 2-2. Gazdele au fost egalate după ce au avut un avans de două goluri

WhatsApp Image 2020-05-17 at 16.58.52

koln tribune 1

Vești excelente din Bundesliga! Niciun alt caz de COVID-19 confirmat la Koln, la al doilea set de teste

Video Koln - Hoffenheim 1-2. Oaspeții au dat golul victoriei în minutul 6 al prelungirilor, din penalty

1. FC Koeln v TSG 1899 Hoffenheim - Bundesliga

Video Koln - Hertha Berlin 0-4. Gazdele, umilite pe teren propriu, în fața a 50.000 de fani. Hertha, a doua victorie la rând

Hertha Berlin

Koln - Borussia Monchengladbach 0-1 | Oaspeții, la doar a doua victorie în acest sezon de Bundesliga, tot în deplasare