31 rezultate pentru eticheta

la liga 2

Oficial Rivala Barcelonei și-a angajat antrenor un fost șofer de autobuz

COPA: PARTIDO DE VUELTA DE DIECISEISAVOS DE FINAL DE LA COPA DEL REY ENTRE EL VALENCIA CF Y EL CD EBRO

Andrei Rațiu a impresionat și ar putea prinde transferul carierei: "Cluburi din Spania și Italia sunt interesate"

andrei ratiu

O echipă din La Liga, favorită pentru transferul unui internațional român

Video Andrei Rațiu, assist perfect pentru golul săptămânii: o ”foarfecă” de zile mari a lui Pulido

pulido-huesca

Florin Andone ar putea pleca de la Las Palmas. Antrenorul caută un nou atacant

Rayo Vallecano v Cadiz - La Liga Santander, Madrid, Spain - 26 Sep 2021

În România era comparat cu Enrique Iglesias, în Spania luptă pentru promovarea în La Liga

rubel albes

Alexandru Pașcanu, inclus în echipa ideală din La Liga 2, după terminarea turului

Soccer : 2022-2023 La Liga Smartbank : CD Leganes 2-1 SD Ponferradina

DIGI, noul sponsor oficial de la Deportivo Alaves, liderul din La Liga 2

alaves digi

Florin Andone i-a impresionat pe spanioli după evoluția din ultimul meci: "Seducător"

Video Reacția lui Andrei Rațiu după ce a înscris în prelungiri pentru Huesca

Andrei Rațiu, gol important pentru Huesca. Românul a înscris în minutul 90+2 pentru echipa sa

Video Florin Andone, primul gol pentru Las Palmas! Atacantul nu mai înscrisese din 2021

florin andone

De necrezut! Echipa nu a mai primit gol de cinci luni, iar portarul a stabilit un record aproape imposibil de egalat

burgos-portar

Record absolut! O echipă nu a mai luat gol din luna mai, iar portarul a intrat în istorie

burgos0

”Zidul”. Echipa care nu a încasat niciun gol din luna mai! Câte șuturi au trimis spre poartă adversarii în acest timp

burgos

Continuă blestemul accidentărilor pentru Florin Andone! Anunțul presei spaniole

Florin Andone, prezentat de Las Palmas: ”Sper să profit la maximum de această oportunitate”

Video Tenerife - Girona 1-3. Catalanii se întorc în La Liga după o pauză de trei sezoane

girona

Borja Valle nu a uitat fotbalul. Ex-dinamovistul face spectacol în Spania: ”Cea mai bună versiune a lui!”

Borja Valle, fotbalistul lui Dinamo / Foto: Sport Pictures

Alexandru Pașcanu a marcat pentru Ponferradina în campionat, însă nu a putut evita înfrângerea echipei sale

alexandru pascanu

Florin Andone, pe lista de priorități a unui club din Spania! Ar putea fi al doilea român din istoria echipei

Florin Andone

Alexandru Pașcanu a semnat definitiv cu Ponferradina! Rămâne să lupte pentru promovarea în La Liga

pascanu

Internaționalul Andrei Rațiu are COVID-19! Va rata următoarele dueluri de la Huesca

FOTBAL:ROMANIA-ARMENIA, PRELIMINARIILE CM 2022 (11.10.2021)

Video Oviedo - Ponferradina 2-0. Pașcanu, titular la oaspeți, care au avut trei jucători eliminați. Anton a jucat o repriză

pascanu alex

Video Fotbalist dat afară de club după ce s-a filmat ”zburând” cu 160 km/h pe autostradă

Soccer : 2021-2022 La Liga Smartbank : AD Alcorcon 0-4 UD Almeria

Doi români, lideri în liga a doua din Spania! Visează la dueluri cu Real Madrid și Barcelona

anton

Video Ghinion teribil pentru Ruben Albes! Noua sa echipă a fost egalată în minutul 90+7 printr-un gol al portarului advers

ruben-albes-lugo1

Ruben Albes, din subsolul clasamentului Ligii 1 la lupta pentru evitarea retrogradării în Spania

ruben-albes-lugo

Video&Foto OFICIAL | Borja Valle, fostul fotbalist al lui Dinamo, a fost prezentat la noua sa echipă

borja-valle

Echipa secundă a Barcelonei, aproape de promovarea în liga a doua! Ce avantaje ar avea clubul catalan