18 rezultate pentru eticheta

laurentiu bus

transferuri fc hunedoara

Video "În play-off, fără probleme". Decizia luată de Ioan Niculae după victoria cu Dinamo

Astra prime Niculae

Astra - Dinamo 4-1 | Echipa lui Rednic nu sperie pe nimeni. Buș: "Ne așteptam să câștigăm"

astra

Mulțescu glumește pe seama unui jucător de la Astra: "A vrut să intre pe CNN"

Mulţescu

Video I-a furat un gol colegului său, în ultimul minut al prelungirilor, dar se afla în ofsaid. Fază incredibilă la Cluj

captura gol anulat astra

diana bus 3

”E un scor echitabil, dar cred că meritam victoria!”. Oare ce a vrut să spună Buș

Bus Astra interviu

Video Laurențiu Buș, ratare incredibilă cu poarta goală contra Iașiului

Laurențiu Buș amenință FCSB-ul: "Vrem punct sau puncte!" Ce a lucrat Mulțescu cu jucătorii la antrenamente

FOTBAL: CFR 1907 CLUJ - ASTRA GIURGIU, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (8

Exclusiv Revenirea celui care trebuia să fie "rege la Steaua". Astra, gata să ia doi jucători importanţi pentru play-off

fl matei si l bus

Video Botoșani a pierdut la Chiajna, dar pune tunurile pe FCSB: "Vor avea meci greu pe terenul nostru!"

botosani chiajna

Video Botoșani, prima echipă din Moldova aproape de play-off: "Ținem cu dinții de locul nostru"

botosani reactii 1

Video Gafă de proporții, ratare pe măsură!

ratare bus

Sheffield Wednesday mai vrea un Buș: “Ar fi o lovitură, un jucător care a evoluat în Champions League”

Buș a plecat în liga a II-a din Rusia: "Sunt condiții mai bune decât în Liga !"