11 rezultate pentru eticheta

league one

Video ”Golul anului” a stârnit controverse uriașe: ”Nu-mi vine să cred ce am văzut” / ”Să nu mai arbitreze 3 ani”

barnsley0

Fotbalistul care a ajuns în liga a șaptea, deși acum trei ani juca în Premier League

A general view of the Premier League logo during the Premier League match at the Etihad Stadium, Manchester. Picture date: Saturday September 2, 2023.

După 0-4 în meciul tur, în manșa secundă s-a întâmplat ce puțini mai sperau. Meci de baraj ”nebun” în Anglia

Sky Bet League 1 Play-offs Sheffield Wednesday v Peterborough

Video Un român, gol decisiv în Anglia! Ce națională a ales să reprezinte

Lincoln City v Accrington Stanley - Papa Johns Trophy - Quarter Final - LNER Stadium

Video Românul trecut pe la Manchester United a marcat golul începutului de an, chiar pe 1 ianuarie, în minutul 90+12

Forest Green Rovers v Port Vale, EFL Sky Bet League 1 - 01 Jan 2023

În minutul 90 scorul era 2-2! Ce s-a întâmplat în prelungiri depășește orice imaginație

Charlton Athletic v Ipswich Town, EFL Sky Bet League One, Football, The Valley, London, UK - 29 Oct 2022

Video Unul dintre cele mai norocoase goluri a fost marcat în liga a treia din Anglia

gol-anglia

Video Gol de trei puncte înscris în minutul 90+4, de la jumătatea terenului! Reușita weekend-ului