89 rezultate pentru eticheta

lecce

Romario Benzar, ”pe făraș” la Lecce! Italienii vor un alt internațional român în locul său

romario-benzar

Adi Petre a pierdut echipa și la Cosenza. Câte minute a strâns în 3 meciuri atacantul împrumutat de FCSB

Cosenza vs Cittadella - Serie BKT 2020/2021

Ce mutare! Portarul român care la 15 ani marca din propria poartă a ajuns în Serie B

FOTBAL:ASU POLITEHNICA TIMISOARA-FC RIPENSIA TIMISOARA, LIGA 2 CASA PARIURILOR (26.09.2020)

OFICIAL | Încă o repatriere de marcă la echipa lui Gică Hagi! Italienii au confirmat mutarea

FOTBAL:ROMANIA-SPANIA, PRELIMINARIILE CE 2020 (5.09.2019)

Final de aventură pentru Romario Benzar la Perugia, după 65 de minute jucate! ”Sunt motive personale”

Romario Benzar, în tricoul lui Lecce / Foto: Getty Images

Video Amendă uriașă pentru Patric, după ce a mușcat un adversar. Suspendarea primită de fundașul lui Lazio

patric musca donati 080720

Video Lecce - AC Milan 1-4. "Diavolul" rămâne în cursa pentru Europa League

US Lecce v AC Milan - Serie A

Italienii au luat în râs pandemia de COVID-19: "Unii făceau glume pe seama coronavirus"

coronavirus

Video Napoli - Lecce 2-3 | Eșec surprinzător al elevilor lui Gatusso, după trei victorii la rând, inclusiv cu Juve

Jose Callejon

Foto ”Romario Benzar e alb-roșu!”. Fostul jucător de la FCSB, prezentat oficial la noua echipă

romario benzar perugia

Video Lecce - Inter 1-1. Antonio Conte, tot mai departe de titlu. Cum arată clasamentul

US Lecce v FC Internazionale - Serie A

Ionuț Radu, refuzat de un club din Serie A! Ce urmează pentru portarul român

Ionut Radu

Exclusiv S-a decis! Romario Benzar va continua în Italia! Unde va juca internaționalul român

romario-benzar-lecce

Romario Benzar, out de la Lecce! Anunțul făcut de italieni și viitoarea destinație a românului

US Lecce v Hellas Verona - Serie A

"Romario Benzar se poate întoarce acasă". Italienii au anunțat de unde are oferte fundașul lui Lecce

Romario Benzar, ca și plecat de la Lecce! Posibila destinație a fundașului român

Romario Benzar poate schimba campionatul! Unde este dorit internaționalul român

I-a adus milioane de euro lui Gigi Becali, acum nu mai prinde lotul în Italia! Cota i-a scăzut drastic

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-SS LAZIO ROMA, LIGA EUROPA (15.02.2018)

Ionuț Radu, record negativ în Serie A! Echipa portarului român se ”îngroapă” de la meci la meci

ionut radu

Video Veteranul Goran Pandev a marcat golul săptămânii în Serie A, de la 40 de metri

gabriel portar lecce

Gest superb al ”ultrașilor” echipei lui Benzar! Cum i-au salvat pe fanii lui Cagliari

fani lecce

Video Lazio - Lecce 4-2 | Echipa lui Ştefan Radu urcă pe podium după un meci spectaculos

SS Lazio v US Lecce - Serie A

Atalanta - Lecce 3-1 | Gazdele, la a treia victorie consecutivă în Serie A

Atalanta BC v US Lecce - Serie A

Video Schimbare de look pentru Romario Benzar! Cum arată fostul jucător de la FCSB

FOTBAL:ANTRENAMENT NATIONALA ROMANIEI (1.06.2019)

Video Lecce - Napoli 1-4. Romario Benzar a început pe bancă şi a prins ultimele 20 de minute. Napoli urcă pe locul trei

Napoli

Video Inter - Lecce 4-0! Benzar a bifat primele minute în Serie A. Lukaku a marcat la debut, Candreva a reușit un eurogol!

inter

Video Romario Benzar a făcut show în cantonamentul lui Lecce! Coechipierii au cântat cu el la ”botezul” de la noua echipă

collage benzar lecce

OFICIAL! Romario Benzar a semnat cu Lecce și a făcut prima poză în tricoul noii echipe

romario benzar

Mesajul lui Florinel Coman pentru Romario Benzar, după transferul la Lecce

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (29.07.2018)

Video Romario Benzar i-a transmis un mesaj lui Florinel Coman înaintea semifinalei România - Germania

Romario Benzar Florinel Coman

EURO 2019 | George Pușcaș, asaltat cu oferte din Seria A. Anunțul făcut de Gazzetta dello Sport

george pusca

Exclusiv Gigi Becali dă lovitura! Cât va încasa pe Romario Benzar și ce salariu va avea jucătorul

collage becali benzar

Exclusiv Au bătut palma pentru transfer! Romario Benzar pleacă de la FCSB în Serie A

FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, LIGA 1 BETANO (24.02.2019)

Video Meci din Serie B suspendat, după o accidentare teribilă în secunda 5. Un jucător a rămas inert pe gazon

accidentare lecce ascoli

Conte și-a rememorat primii pași în fotbal: "Lecce a oferit opt jucători la schimb pentru mine și un coleg"