142 rezultate pentru eticheta

leipzig

Video Leipzig - Hoffenheim 1-1. Gazdele au 6 meciuri fără eşec, dar au ratat şansa de a urca pe podium în Bundesliga

RB Leipzig TSG 1899 Hoffenheim Bundesliga

Video Stuttgart - Leipzig 1-3. Yussuf Poulsen, omul meciului

yssouf poulsen - leipzig

Video Leipzig - Dortmund 0-1. Victorie mare pentru Borussia, care rămâne la 6 puncte în fața lui Bayern

borussia-dortmund

Video Bayern - Leipzig 1-0. Bavarezii s-au apropiat la 6 puncte de Dortmund

Ribery a marcat unicul gol al partidei

Video Leipzig - Mainz 4-1. Maxim a jucat în repriza secundă, dar nu a putut evita dezastrul

Timo Werner

Video Leipzig - Monchengladbach 2-0. Werner, dublă de senzație

leipzig werner

Nu și-au tratat dependența și vor fi pedepsiți. Motivul pentru care doi fotbalişti vor fi sancţionaţi

forsberg leipzig

Video Leipzig - Fortuna Dusseldorf 1-1. Fosta adversară a Craiovei, fără victorie în Bundesliga

RB Leipzig v Fortuna Duesseldorf - Bundesliga

Echipele Red Bull au nimerit în aceeaşi grupă din Europa League. Cum a fost posibil

salzburg leipzig

Video U Craiova - Leipzig 1-1. Oltenii au fost eliminați din Europa, dar și-au apărat onoarea grație lui Baicu

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-RB LEIPZIG, LIGA EUROPA (16.08.2018)

sosire leipzig craiova (8)

Mangia, înainte de returul cu Leipzig: "Sfânta Maria trebuie să se gândească la lucruri mai importante"

mangia romana

Mangia a clarificat situația lui Gardoș. Motivul pentru care fundașul este ținut pe bancă la Craiova

Florin Gardos accidentare

"Ai bilet la meciul cu Leipzig?" Ce surpriză a pregătit Craiova fanilor care vor veni la meciul cu nemții

Craiova suporteri stadion tribuna

"A fost ceva divin, Craiova putea pierde cu 6-0!" Cea mai dură reacție după eșecul cu Leipzig

U Craiova

"Mă așteptam la mai mult". Marcel Răducanu, profund dezamăgit de prestația Craiovei, contra celor de la Leipzig

Ilie Balaci

"Trebuie să fim fericiţi că jucăm fotbal". Mangia ironizează CFR-ul înaintea duelului cu Leipzig

Mangia inainte de Leipzig

Craiova și-a aflat adversara din turul III al Europa League. Adversar de top din Bundesliga pentru olteni

Keita Leipzig

Decizie de ultim moment a șefilor de la Leipzig! Pe cine au numit antrenor

Ralf Rangnick

Se ştiu semifinalistele din Europa League. Seară de coşmar pentru Ştefan Radu

Europa League

Inter vrea să dea lovitura în Germania. Doi jucători de la Leipzig sunt pe lista nerazzurrilor

Protest inedit la Eintracht - Leipzig

Europa e şansa lui Vlad Chiricheş. Planul antrenorului lui Napoli pentru fundaşul român

chiriches napoli uel

Nici handbalistele din Cehia nu se așteptau să elimine România la Mondiale: ”Toată lumea e în stare de șoc”

ro cehia handbal banca 1

România - Cehia 27-28. Eliminare dramatică de la Mondial, după un gol primit în ultimele două secunde

romania cehia

Mourinho a pus ochii pe un tânăr de 19 ani cu o clauză de reziliere de 100 de milioane de euro

mourinho upamecano

Seară grea pentru arbitrii români. Haţegan s-a certat cu antrenorul lui Porto, Şovre nu a văzut un gol din offside

hategan porto

Video S-a întâmplat în UCL: un fotbalist a cerut schimbare după 30 de minute, din cauza zgomotului făcut de fani

werner principal

L-au poreclit ”Racheta”! Noua țintă a Realului este vârful cu care nemții atacă Mondialul din 2018

werner-1

RB Leipzig, energizantul din Bundesliga

lb

Nebunie în duelul primelor două echipe din Bundesliga. Bayern a revenit de la 2-4, cu două goluri în prelungiri

leipzig bayern

Leipzig, primul eșec stagional. Doar două echipe neînvinse în Europa

leipzig esec

Vardy a fost refuzat în liga a doua din Germania: "Este prea bătrân!"

vardy germania

Federaţia germană a dat verdictul în "cazul bricheta". Decizie drastică pentru gazde

leipzig

VIDEO Golul care a intrat în istoria fotbalului german: portarul a adus victoria

fabio coltorti portar

VIDEO HC Leipzig - Thuringer 25-34. Victoria păstrează șansele de calificare intacte

handbal leipzig

VIDEO Buducnost-HC Leipzig 28-21. Neagu, principala marcatoare a gazdelor

cristina neagu

VIDEO Hypo - Leipzig 18-24. Gazdele rămân cu un punct

captura handbal hypo

VIDEO Leipzig - Hypo 42-22. Cea mai drastică înfrângere din Ligă pentru austriece!

captura leipzig

VIDEO HC Leipzig - RK Krim 30-24. primul succes al trupei Alinei Ioneac în grupele Ligii