9961 rezultate pentru eticheta

liga 1

VIDEO Greu de la punctul cu var! În returul din Liga 1 s-au ratat deja 4 penalty-uri. Portarii au apărat 3

vasvari pecanha

VIDEO Edi Iordănescu, după 0-4 cu Viitorul: "Nu poți să vii după rezultate bune și să faci un joc de maniera asta!"

pandurii iordanescu

VIDEO Nu degeaba îl cheamă Romario! Benzar a reuşit unul dintre cele mai frumoase goluri ale anului

gol benzar

VIDEO Reacție nervoasă a lui Markovic după eliminarea din meciul cu Steaua

captura markovic panou

VIDEO Gaz Metan - CFR Cluj 0-0. Tahar a ratat un penalty

gaz metan cfr

VIDEO Viitorul - Pandurii 4-0. Mitrea, Ţîru și Benzar cu o dublă au marcat pentru gazde

captura bucurie mitrea

VIDEO Ceahlăul-Steaua 0-1. Pe zăpadă, roș-albaștrii ”au înghețat” iar clasamentul în fața echipei de pe locul doi

ceahlaul steaua

VIDEO Astra - Rapid 2-0. Vișiniii, la prima înfrângere din 2015. Săpunaru a ieșit accidentat în minutul 20

astra - rapid liga 11

VIDEO Oțelul - CSMS Iași 0-0. Elevii lui Nicolo Napoli rămân neînvinși, dar și fără gol primit în retur

otelul iasi faza meci

Un asistent a fost înlocuit, după ce fusese delegat la două meciuri din Liga 1 jucate la 24 de ore distanţă

urzica

VIDEO CFR - Viitorul 1-2. Echipa lui Hagi a obţinut prima victorie din retur, pe terenul ultimei clasate

bucurie viitorul

VIDEO CSMS Iași - Astra 1-0. Echipa lui Nicolo Napoli rămâne singura cu punctaj maxim în retur

bucurie cesemese

VIDEO Rapid - Petrolul a fost și meciul fanilor. Atmosferă de vis în Giulești

fani rapid

VIDEO Dinamo - Ceahlăul 3-1. Flavius Stoican a revenit cu succes și "câinii roșii" au depășit-o pe Craiova

gol grozav dinamo - ceahlaul

VIDEO Botoșani - Oțelul 1-1. Hamroun a egalat în minutul 69, dar apoi a fost eliminat

bucurie botosani

VIDEO CS U Craiova - Gaz Metan 1-1. Oltenii au ajuns la 15 etape la rând fără eșec

gol tirnacop

VIDEO Rapid - Petrolul 1-1. Giuleștenii bifează al patrulea meci fără eșec. Au primit primul gol în retur

rapid - petrolul

VIDEO FC Brașov - "U" Cluj 1-0. Leko le-a adus victoria ”stegarilor”. Oaspeții au reclamat un penalty

bucurie brasov

LPF a stabilit programul etapelor 24, 25, 26 și 27 din Liga 1. Steaua joacă în 4 zile cu Petrolul și Astra

steaua petrolul

VIDEO Concordia - ASA 0-0. Oaspeţii au pierdut primele puncte din retur, dar au urcat pe locul 2 în Liga I

captura meci chiajna asa

VIDEO Stoican, prezentat la Dinamo: "Sunt mai dornic ca oricând să duc la bun sfârşit ce mi-am propus"

captura stoican

VIDEO Fanii mai trebuie să aștepte! Campioana a anunțat când ar putea folosi din nou sigla veche

sigla steaua

VIDEO Hagi, dezlănțuit: "Nu ne trebuie play-off, ci sistem cu 20 de echipe! S-a votat din interes"

Hagi amical

VIDEO Parada startului de an în Liga 1! Calancea a salvat un punct pentru Ceahlăul, în prelungiri, cu Pandurii

parada Calancea

Săndoi e optimist înaintea duelului cu Hagi: "Vom arăta bine cu Viitorul"

emil sandoi

VIDEO Ceahlăul - Pandurii 1-1. Gazdele au marcat primul gol după cinci meciuri disputate în Liga I

bucurie Matulevicius

VIDEO ASA Tg. Mureș - Dinamo 2-1. Oaspeții au condus la pauză! Machado, eliminat în repriza a doua

bucurie Mures

Noi reguli în Liga 1. Maximum 3 extracomunitari în lot, cu minimum trei selecții fiecare la naţională

varela

Dacian Varga s-a despărţit de CS Universitatea Craiova

varga

FOTO Interes major pentru meciul ASA Tg. Mureş - Dinamo. Cozi imense la case. Preţurile biletelor

fani targu mures

FC Brașov a ratat ”cea mai mare victorie”. Clubul de sub Tâmpa, al 7-lea în insolvență din Liga 1

fc brasov

Steaua s-ar putea despărți la vară de cel mai titrat jucător. Râpă s-a săturat să fie rezervă

cornel rapa steaua

Ce am învăţat în etapa a 19-a. Bilinski poate fi golgheterul Ligii 1, când Steaua nu mai are "colţi" în atac

kamil bilinski

Instabilitate pe banca tehnică în Liga 1: 28 de schimbări de antrenor în 19 etape!

ogararu romania u cluj

CSM Râmnicu Vâlcea atacă promovarea. Dacă TAS îi dă dreptate, Liga 1 se complică

csm ramnicu valcea 1

Programul următoarelor 5 etape din Liga 1. Toate meciurile sunt la Digi Sport 1

craiova-steaua

Săndoi, după victoria cu Pandurii: "Sunt 3 puncte importante, rămânem în plutonul fruntaş"

sandoi cartu

Ce am învățat după etapa 18. VIDEO Nimeni nu e salvat și Steaua nu a luat încă titlul!

wellington

VIDEO Curtean, la primul gol de la revenirea în Liga 1. "Mă bucur, dar mai importante erau 3 puncte pentru Mediaș"

captura curtean

Săndoi, înaintea returului: "Suntem optimişti, jucătorii s-au pregătit exemplar"

sandoi csu

Cadu vrea să joace iar în România: ”Am negociat cu o echipă din Liga 1. Mi-a plăcut mereu Dinamo”

cadu dinamo

Cârțu îi calmează pe olteni: "Nu suntem pregătiți să oprim hegemonia Stelei"

sorin cartu

Arlauskis, ca și plecat! Impresarul confirmă: "Sunt șanse foarte mici ca el să continue la Steaua"

arlauskis

EXCLUSIV Cosmin Matei a fost operat cu succes. "În 3 săptămâni voi fi apt de joc"

cosmin matei

Programul etapelor 18 și 19 din Liga 1. Steaua - Rapid e duminică, 22 februarie (20:30), LIVE la Digi Sport 1

rapid - steaua pancu filip

Metoda inedită aleasă de Oţelul pentru stabilirea noii sigle a clubului

otelul galati sigla

Veşti bune pentru Gâlcă. A revenit după operație și a bifat primele minute pentru Steaua în 2015