Oficial A plecat de la Tottenham și a fost prezentat la noua echipă: ”Îți urăm toate cele bune”

Everton v Tottenham Hotspur, Premier League, Football, Goodison Park, Liverpool, UK - 03 Feb 2024

Oficial Fratele lui Kylian Mbappe a fost prezentat la noua echipă, după despărțirea de PSG

Paris Saint-Germain v Toulouse FC - Ligue 1

Oficial Ladislau Boloni, OUT de la Metz. Anunțul clubului francez

Strasbourg, France - May 12: FC Metz Head Coach Boloni Laszlo looks on during the Ligue 1 Uber Eats match between Strasb

PSG e ”disperată” să scape de un star și l-a oferit la ”jumătate dintre echipele din Turcia”

A primit cea mai proastă veste, chiar în ziua meciului Slovacia - România: e OUT

profimedia-0884933366

Manchester United, gata să-i dea lovitura lui Real Madrid: ofertă de 60.000.000 pentru jucătorul dorit de ”Galactici”

profimedia-0155250056

Paris Saint-Germain forțează primul transfer după plecarea lui Kylian Mbappe: a pregătit deja oferta

FOOTBALL - FRENCH CHAMP - PARIS SG v LORIENT, , Paris, France - 12 Aug 2023

Video Metz - Saint Etienne 2-2. Echipa lui Boloni a retrogradat după un meci dramatic în care a avut avantaj de două goluri

Metz - Saint Etienne

Lovitură pentru Liverpool! PSG e gata să-l transfere pe unul dintre starurile ”Cormoranilor”

Liverpool goalkeeper Alisson Becker hugs a team-mate at the end of the Premier League match at Tottenham Hotspur Stadium, London. Picture date: Saturday September 30, 2023.

”Ar trebui să-i facem o statuie!” Ladislau Boloni, elogiat înainte de barajul de menținere în Ligue 1

Ladislau Boloni

PSG a început căutările pentru înlocuitorul lui Kylian Mbappe: cinci nume uriașe, pe lista lui Luis Enrique

Ladislau Boloni și Metz și-au aflat adversara din ”finala” pentru menținerea în Ligue 1

Video Metz - PSG 0-2. Echipa lui Boloni merge la barajul de menținere / promovare! Toate rezultatele ultimei etape

profimedia-0864347547

Luis Enrique a anunțat ”revoluția”, după plecarea lui Mbappe: ”Va fi foarte greu să joci pentru PSG”

luis-enrique

Ladislau Boloni, OUT de la Metz? Câți bani trebuie să-i dea clubul

profimedia-0831268872

Prima reacție a lui Luis Enrique, după ce Kylian Mbappe și-a anunțat oficial plecarea de la PSG

Paris, Parc des Princes, 07.05.24, GER, Herren, UEFA Champions League, Halbfinale, Saison 2023-2024, Paris Saint Germain

Metz ”tremură” pentru un loc în Ligue 1. Ladislau Boloni, eșec în prelungiri după un meci ”nebun”

News - August 29, 2019

Oficial ”Pintilii din Franța” a fost dat afară. Echipa plătea 25.000€ amendă la fiecare meci

FOOTBALL - FRENCH CHAMP - REIMS v NICE, , Reims, France - 07 Apr 2024

Ladislau Boloni trăiește ”periculos” în Ligue 1. Pe ce loc se află Metz, după înfrângerea cu Lille

Oficial A semnat cu PSG până în 2029: ”E un vis pe care îl trăiesc”

profimedia-0766780494

Înlocuitorul lui Kylian Mbappe vine de la Barcelona! PSG a pregătit oferta: 200.000.000€

profimedia-0865397989

PSG, soluție de avarie pentru înlocuirea lui Kylian Mbappe! Cine este așteptat pe Parc de Princes

mbappe

Dorit de PSG în locul lui Kylian Mbappe, Luis Diaz a luat decizia finală și a anunțat-o pe Liverpool

profimedia-0863120081

Starul de la PSG de care Luis Enrique vrea să scape, după înfrângerea cu Barcelona

Paris Saint-Germain v Barcelona, UEFA Champions League, Quarter Final, First Leg, Football, Parc des Princes, Paris, France - 10 Apr 2024

Ladislau Boloni, revoltat după ”thriller-ul” din Ligue 1: PSG, luată la ”țintă” de antrenorul român

Laszlo Boloni (entraineur du FC Metz) FOOTBALL : Olympique de Marseille vs FC Metz - Ligue 1 Uber Eats - Marseille - 09/

Video PSG s-a încurcat cu ”lanterna roșie” din Ligue 1! Kylian Mbappe a început meciul ca rezervă

mbappe

Video Marseille - PSG 0-2. Parizienii s-au impus în ”Le Classique” după ce au evoluat timp de 55 de minute în inferioritate numerică

profimedia-0861435011

Cum încearcă Luis Enrique să-l convingă pe Kylian Mbappe să rămână la PSG: ”Încă sper”

profimedia-0816752286

”Ieși afară!”. Ladislau Boloni și-a vărsat nervii pe un jurnalist, după umilința cu AS Monaco

profimedia-0861230192

Ladislau Boloni, înfrângere la scor după un meci ”nebun” în Ligue 1

PSG a aflat prețul! Înlocuitorul lui Kylian Mbappe costă 175.000.000€

France Kylian Mbappe Press conference at the Groupama Stadium Lyon

Cel mai bine plătiți jucători din TOP 5 campionate. Mbappe câștigă de 3 ori mai mult decât locul 2

profimedia-0859486444

Situație neverosimilă în fotbalul european: un club de tradiție vrea să schimbe campionatul!

Trabzonspor fans attacked Fenerbahce players in Turkey

După Kylian Mbappe, un alt fotbalist pleacă de la PSG! Are deja o ofertă pe masă

profimedia-0657667670

Luis Enrique, reacție categorică după ce l-a lăsat pe banca de rezerve pe Kylian Mbappe

profimedia-0855540724

Video PSG - Reims 2-2. Campioana, nou pas greșit. Mbappe a intrat pe final. Toate golurile s-au marcat până la pauză

goncalo ramos psg reims

Kylian Mbappe, de la erou în UEFA Champions League, la rezervă în Ligue 1

mbappe

Boloni a dat din "casă" și a spus cum și-a trezit jucătorii: ce a făcut la pauza meciului Nantes - Metz 0-2

Ladislau Boloni, prima victorie în Ligue 1 după 10 meciuri consecutive fără succes

profimedia-0781067578

Anunțul lui Luis Enrique, după ce l-a schimbat pe Kylian Mbappe la pauza meciului cu Monaco

Newcastle United FC v Paris Saint-Germain FC, 04/10/2023 Paris Saint-Germain Manager Luis Enrique consoles Paris Saint-G

Video AS Monaco - PSG 0-0. Donnarumma, eroul oaspeților. Mbappe, schimbat la pauză. Gol anulat pentru gazde

FOOTBALL : AS Monaco vs PSG - Ligue 1 Uber Eats - Monaco - 01/03/2024

Ethan, fratele lui Kylian Mbappe, pleacă și el de la PSG: cu ce echipă de top semnează

FRA: Soccer Ligue, Paris Saint-Germain-FC Metz

Video Suporterii lui PSG n-au mai rezistat: Kylian Mbappe, huiduit de un întreg stadion

PSG / RENNES FOOTBALL MATCH

Luis Enrique a spus care e marea problemă de la PSG

Continuă ”blestemul” pentru Ladislau Boloni în Ligue 1

profimedia-0358408328

Anunț în Franța despre Ladislau Boloni, ajuns la 9 meciuri fără victorie pe banca lui Metz

PSG s-a decis: 60.000.000€ pentru starul celor de la Barcelona

ESP: FC Barcelona-Granada CF. La Liga EA Sports match. Date 24

Video Ladislau Boloni, ”blocat” în timpul interviului: ultrașii lui Metz i-au cerut demisia!