14 rezultate pentru eticheta

live video craiova - fcsb

Video Exclusiv Rotaru vrea ca fanii Craiovei să rămână pe stadion și în repriza a doua a derby-ului cu FCSB. Planul oltenilor

Mihai Rotaru, patronul Universității Craiova / Foto: Sport Pictures

OFICIAL | Fanii vor asista o repriză la derby-ul Universitatea Craiova - FCSB! Prețul biletelor: 1 leu

Fotbaliștii Universității Craiova, după victoria cu U Craiova 1948 / Foto: Sport Pictures

Video Jucătorii de la FCSB au cântat alături de galerie la final. Keșeru, lecție pentru Cordea pe gazon

keseru

"Te temi de demitere?" Mutu, răspuns sincer după înfrângerea cu FCSB

mutu adrian

Mutu, un car de nervi după înfrângerea cu FCSB: "Un arbitraj șmecheresc, o rușine!"

mutu

Video Exclusiv Mutu, MM Stoica și Budescu, "ședință" pe gazon înainte de FC U Craiova 1948 - FCSB + Iordănescu a glumit cu "Briliantul"

mutu budescu

Verdictul lui Florin Costea înainte de FC U Craiova 1948 - FCSB: "Cu el se pot bate la campionat"

florin costea

Andrei Vlad, replică pentru Duckadam: "Nu a avut un dialog cu mine până acum"

vlad

Video U Craiova - FCSB 2-1. Oltenii au întors scorul în memoria lui Ilie Balaci

U Craiova FCSB

Video "Bricheta din Bănie". Bălgrădean, lovit în cap, la meciul Craiova - FCSB

Bălgrădean a fost lovit cu un obiect aruncat din tribună la meciul Craiova - FCSB

Video&Foto Momentul pregătit de Craiova în memoria lui Ilie Balaci, "stricat" de golul dat de FCSB. Reacția fanilor

Fanii Craiovei au pregătit un moment special pentru a-l omagia pe Ilie Balaci

Video Exclusiv "Lumea așteaptă de ani buni". Pronosticurile lui Cârțu și Popescu în derby-ul Craiova - FCSB

Craiova - FCSB

Video Craiova - FCSB 0-1. Teixeira a adus victoria într-un final tensionat, cu două eliminări. Titlul se decide în ultima etapă

Bucurie FCSB

VIDEO CS U Craiova - FCSB 2-5. Echipa lui Dică trece pe primul loc, după cel mai spectaculos meci al sezonului