41 rezultate pentru eticheta

los angeles galaxy

Video Lionel Messi a salvat-o pe Inter Miami în 90+2!

Efectul Lionel Messi. Biletele pentru al doilea meci al lui Inter Miami s-au epuizat în 6 minute

”Vin premiile Oscar”. Adevăratul motiv al deplasării lui Iker Casillas în America

Lovitură de teatru! Barcelona a completat singurul transfer al iernii, la 14 zile după finalul perioadei de mercato

Close up of FC Barcelona Home Kit.

Verdict final! FIFA a anunțat decizia în cazul transferului făcut de Barcelona la 18 secunde după miezul nopții

Close up of Futbol Club Barcelona jersey

Ce situație! Barcelona a făcut singurul transfer al iernii, dar a semnat hârtiile la doar câteva secunde după 00:00

Wall Clock

Luis Suarez, în MLS! Uruguayanul a ajuns la un acord cu o echipă din SUA

suarez

Foto Mesajul afişat de stelişti la un meci din America

ADIO, Nacional Montevideo! Cu cine negociază Luis Suarez

Uruguay Soccer Suarez

Fotbalistul care a executat lamentabil un penalty în minutul 90+7 a reacționat: ”Nu există altă cale”

chicharito hernandez (10)

Video Așa a bătut un penalty în minutul 90+7, la scorul de 2-2: ”Nici măcar nu i-a păsat”. Ce gest a făcut către fani

chicharito-penalty

Video Un fost jucător de la Real Madrid și Manchester United s-a făcut de râs pe teren! ”Arestați-l!”/”Patetic”

chicharito-hernandez

Zlatan Ibrahimovic poate reveni în Premier League. Discuţii avansate cu clubul care îl vrea pe Carlo Ancelotti

Ibrahimovic

Surpriză de proporţii pregătită de Barcelona: "Carlos Vela are ofertă de acolo"

Vela

Zlatan Ibrahimovic, încă o declaraţie marcă proprie. Până când crede că poate juca la cel mai înalt nivel

Zlatan Ibrahimovic

Destinație surprinzătoare pentru Zlatan Ibrahimovic: "Suntem fascinați! Ibra se înțelege perfect cu antrenorul"

Ibrahimovic

Milan vinde trei jucători pentru a-i plăti salariul lui Zlatan Ibrahimovic

Ibrahimovic

Video Zlatan Ibrahimovic, declaraţie savuroasă după hattrick-ul prin care a intrat în istoria lui Los Angeles Galaxy

Video Zlatan Ibrahimovic, un nou gol marcă înregistrată în SUA

Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic a fost suspendat pentru "conduită violentă", după meciul cu echipa lui Alex Mitriţă

Real Salt Lake v Los Angeles Galaxy

Video Zlatan Ibrahimovic, "dublă" pentru LA Galaxy la primul meci după accidentare

Ibrahimovic

OFICIAL! Ibrahimovic rămâne în MLS. Anunţul făcut de Los Angeles Galaxy

ibrahimovic galaxy

Video "MLZ încă nu am terminat cu tine". Zlatan Ibrahimovic a anunțat unde va juca în sezonul viitor

Zlatan

Răsturnare de situaţie în cazul revenirii lui Ibrahimovic la Milan. Ce se întâmplă cu suedezul

ibrahimovic

Ibrahimovic pune condiţii pentru a rămâne la LA Galaxy: "Sunt cel mai bun"

Milan vrea să-l readucă pe Ibrahimovic în Europa. Detaliile unui posibil transfer surpriză

AC Milan v Atalanta BC - Serie A

Ibra nu se dezminte. Ce a declarat după ce a marcat golul 500 al carierei cu un procedeu acrobatic

zlatan reactie

Video Lângă Messi şi Ronaldo. Ibrahimovic a intrat în "Grupul 500" cu o execuţie antologică

ibrahimovic

Destinație surpriză pentru Ibrahimovic. Clubul pentru care banii nu sunt o problemă

ibrahimovic

Foto Ibrahimovic l-a ironizat pe Mino Raiola. Fotografia care a devenit virală pe internet

Germany v Mexico: Group F - 2018 FIFA World Cup Russia

O nouă ironie marca Ibrahimovic: "Te simţi ca la antrenament"

Zlatan

"Sunt norocoşi că nu am venit cu 10 ani mai devreme". Declaraţia prin care Zlatan i-a lăsat fără replică pe americani

Video Ibrahimovic, întâmpinat ca un superstar la sosirea în Los Angeles

ibrahimovic1

Adevăratul motiv al plecării lui Zlatan Ibrahimovic de la Manchester United

zlatan ibrahimovic

Video De Jong, o nouă intrare "criminală". Adversarul a ajuns în scaun cu rotile