Korea Republic v Germany: Group F - 2018 FIFA World Cup Russia

Joachim Low "lovește" din nou. Alt moment dezgustător al selecționerului Germaniei

Germany v Mexico: Group F - 2018 FIFA World Cup Russia

Germania - Mexic 0-1. Primul mare șoc de la Campionatul Mondial din Rusia

Anunţul selecţionerului Germaniei în privinţa lui Neuer înaintea CM din Rusia

Neuer

Joachim Low, cel mai bine plătit selecţioner de la CM. Cine completează podiumul

low

Catalanii anunţă o mutare spectaculoasă în lumea fotbalului

collage 1

Low scrie istorie la cârma Germaniei! E primul selecţioner din istorie care a reuşit aşa ceva

ger

Schweinsteiger, meci de retragere în amicalul cu Finlanda

Schweinsteiger

Lovitură pentru Germania. Sami Khedira va rata restul Euro 2016

khedira germania

Germania, record european. Campioana mondială are cea mai lungă serie de calificări în semifinale

germania euro

Low nu e mulţumit după victoria la scor cu Slovacia: "Mai avem de progresat pentru a fi campioni"

low germania

Reacţia lui Podolski după ce a văzut imaginile cu antrenorul său în timpul meciului cu Ucraina

low

Video Încă o fază jenantă oferită de Joachim Low la Euro 2016. S-a întâmplat după meciul cu Ucraina

lor germ

Selecţionerul Germaniei, gata să preia o formaţie de club după Euro

low

Low, mesaj înțepător pentru campioni: "Eu am încredere în el, chiar dacă Bayern nu"

low gotze

VIDEO Georgia - Germania 0-2. Campioana mondială a forțat doar în prima repriză. Chanturia a jucat după pauză

germania cm georgia

VIDEO ”Kaiserul”, dezamăgit de echipele românești în UEL: ”N-avem tradiție. Nu învățăm nimic de la nemți”

steaua astra supercupa 2014

Germania va juca fără trei piese de bază în amicalul împotriva Argentinei

hummels ozil

Low a dezvăluit ce i-a spus lui Gotze, când l-a introdus pe teren: "Arată lumii întregi că eşti mai bun ca Messi!"

low gotze

De neînlocuit! 4 jucători germani au bifat până acum toate minutele la CM 2014

low neuer

Lahm nu mai știe pe ce post joacă: ”Guardiola ar trebui să se decidă odată”

lahm satul

Nemții copiază stilul Spaniei înainte de CM 2014! Low: “Nu avem nevoie de vârf puternic”

torres euro 2008

VIDEO Copiii de mingi și rolul lor în deznodământul unor partide. Faze incredibile