VIDEO Duckadam e sigur că Sânmărtean va rămâne la Steaua: "Nu va pleca de aici pentru un euro în plus!"

VIDEO Impresarul lui Sânmărtean: "Preţul pentru un transfer în iarnă a fost fixat la 1,5 milioane de euro"

sanmartean

Steaua, în pericol să îl piardă gratis pe Lucian Sânmărtean. Diferențe între cerere și ofertă

sanmartean fantazista

VIDEO Sânmărtean regretă ocaziile ratate: "E greu de digerat înfrângerea. Păcat, puteam egala pe final"

captura sanmartean

Sânmărtean știe la ce echipă vrea să joace: ”Nu depinde însă doar de mine!”

sanmartean nationala-1

VIDEO EXCLUSIV Reghe nu renunță: "Dacă voi avea posibilitatea să îl transfer pe Sânmărtean, o voi face"

sanmartean 2

Daniel Isăilă și staff-ul tricolor au ales varianta precauției: "Sânmărtean are o vârstă"

sanmartean bun

VIDEO Sânmărtean, îndemnat să plece de la Steaua: “Să-și ia viteză după bani!”

sanmartean pleaca 1

România - Danemarca 2-0. Keşeru a adus victoria "tricolorilor" cu prima sa dublă la naţională

keseru-2

VIDEO Sânmărtean, lângă Lewa și Juanfran. Are cele mai multe assisturi în preliminariile Euro 2016

sanmartean-3

VIDEO Steaua, ultimele discuții cu  Sânmărtean după meciul cu Danemarca. ”Este un zeu în România!”

sanmartean steaua-1

VIDEO Torje: "N-am nimic cu Sânmărtean, dar s-a vorbit doar despre el"

torje

VIDEO Penalty refuzat României cu Irlanda de Nord. Sânmărtean, faultat în careu

captura penalty sanmartean

Sânmărtean, apreciat la Steaua: ”E unul dintre cel mai bine pregătiți fotbaliști. Poate juca din trei în trei zile”

sanmartean steaua

VIDEO Ilie Dumitrescu îl pune la zid pe Lucian Sânmărtean: ”Mi se pare inadmisibil!”

sanmartean-1

Sânmărtean nu va fi pedepsit nici acum, dar riscă să nu i se ofere prelungirea contractului

sanmartean 1

Apar noi tensiuni la Steaua. Lucian Sânmărtean, din nou nemulțumit că a fost schimbat de Gâlcă

galca sanmartean steaua

VIDEO EXCLUSIV Marius Alexe despre atmosfera de la Dinamo, după eșecul din Cupă: "A venit ca o palmă!"

captura alexe

VIDEO Digi Sport l-a ajutat pe un junior român de națională să își întâlnească idolul: pe Sânmărtean

captura mierlea sanmartean

VIDEO Sânmărtean: "Am convenit cu selecționerul să intru doar în repriza a doua"

SANMARTEAN

Sânmărtean e OK şi poate juca în Finlanda. Piţurcă are doi absenţi

sanmartean-5

VIDEO & SONDAJ Sânmărtean sau Rusescu? Cine a fost cel mai bun român cu Ungaria?

sanmartean romania-1

VIDEO Sânmărtean: ”E trist, am avut jocul la discreție. Fotbalul i-a răsplătit prea mult, nu meritau un punct”

Ce numere vor purta tricolorii cu Ungaria: Sânmărtean - 17, Tănase va fi "decarul"

sanmartean-2

Sânmărtean va fi titular cu Ungaria. Va juca în spatele unicului vârf, Bogdan Stancu

antrenament sanmartean

VIDEO Sânmărtean poate ajuta apărarea: "Nu e indisciplinat tactic"

sanmartean nationala

VIDEO Sânmărtean conduce vestiarul Stelei: "Tănase nu este peste el ca personalitate"

Sânmărtean: "Calitatea mea nu e să distrug, ci să construiesc. E ca şi cum l-ai pune pe Pintilii să dribleze"

Aflat la cel mai bun sezon al carierei, Lucian Sânmărtean va fi titular cu Ungaria

sanmartean

Sânmărtean aşteaptă prelungirea, dar este dorit şi în spaţiul arab! De ce ezită Steaua să facă oferta

steaua aalborg

VIDEO Sânmărtean va primi ofertă de prelungire : "A devenit foarte important!"

sanmartean aalborg

VIDEO Sânmărtean: "Ne-am temut puțin de Petrolul pentru că a schimbat antrenorul"

VIDEO Trei steliști remarcați de Aalborg: Chipciu, Keșeru și Sânmărtean!

sanmartean chipciu steaua gaz metan

La Steaua până în 2016! Campioana îi va oferi lui Sânmărtean prelungirea contractului. "Voi accepta"

Sânmărtean, lăudat după golul marcat din corner contra celor de la Mediaș: ”E la nivelul lui Hagi!”

Sânmărtean, gol direct din corner: "A fost o execuţie întâmplătoare!" / Pleşca: "99% e vina mea"

VIDEO Sânmărtean vrea să continue la Steaua: "Dacă mi se va propune prelungirea, voi accepta"

sanmartean

Veşti bune pentru Gâlcă. Sânmărtean, Latovlevici şi Adi Popa vor fi apţi de joc pentru partida cu Gaz Metan

Sânmărtean ratează lotul din cauza accidentării: “Durerile lui sunt foarte mari!”

sanmartean lot

VIDEO Sânmărtean, dezamăgit de ratarea calificării: "Nu ai voie să primești gol în minutul 90"

sanmartean reactii

VIDEO Sânmărtean a reușit cel mai frumos dribling al partidei Ludogorets - Steaua

captura sanmartean-1

Sânmărtean ar putea fi surpriza lui Pițurcă la partida cu Grecia din preliminarii

pjanic sanmartean grecia romania

VIDEO Sânmărtean: ”Dacă înscriam 2-3 goluri nu se supăra nimeni. Jocul ne dă speranțe pentru calificare”

VIDEO EXCLUSIV Lucian Sânmărtean, lăudat de un câștigător al CCE: “E printre puținii care mai arată fotbal!”

balan-sanmartean

VIDEO Fanii Stelei pot fi liniștiți. Sânmărtean, pe teren cu Pandurii și cu Ludogorets

Sânmărtean lipseşte cu CFR Cluj. Gâlcă nu vrea să rişte cu mijlocaşul Stelei

sanmartean in duel cu barboianu

Reghe îl susține pe Gâlcă: ”Sânmărtean trebuie ținut rezervă câteva meciuri”

reghecampf

Sânmărtean ar putea pleca de la Steaua, după conflictul cu Gâlcă. Reghe îl aşteaptă

sanmartean pleaca

Sânmărtean a ieșit supărat de pe teren, după un meci în care nu i-a ieșit mai nimic: din 7 driblinguri, 3 au eșuat

GRAFIC SANMARTEA

Accidentarea lui Sânmărtean, o problemă pentru Gâlcă. N-a jucat niciun minut în Italia