31 rezultate pentru eticheta

lugano

Cine sunt Lugano și Hapoel Beer Sheva, posibilile adversare ale Universității Craiova, în play-off-ul Conference League

CFR Cluj riscă să nu joace niciun meci amical în cantonamentul din Spania, din cauza situației COVID-19

cfr cluj antrenament spania

Demba Ba, unul dintre protagoniștii din "scandalul Colțescu", out de la ultima echipă după doar 48 de minute!

coltescu-sebi

Unde a ajuns să joace Demba Ba, atacantul de 36 de ani protagonist în scandalul cu Sebastian Colțescu de la Paris

Coltescu-Demba Ba

Elise Mertens a câştigat turneul de la Lugano, al treilea titlu din carieră. În celelalte două a învins românce

Miami Open 2018 - Day 7

Ana Bogdan s-a calificat în turul 2 la Bogota. Ambele românce de la Lugano, eliminate

ana bogdan

Craiova vrea să transfere de la Lugano, fosta adversară a lui FCSB. Cu ce s-a remarcat jucătorul

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-FC LUGANO, LIGA EUROPA (7.12.2017)

Becali are de ce să fie supărat: a pierdut o sumă uriașă joi seară din banii pe care UEFA îi acordă

fcsb 1

Nedelcu e dezamăgit de ratarea locului 1, dar vrea un adversar puternic: "Să vedem la ce nivel suntem"

nedelcu

Video Becali: "De Amorim şi Golofca nu fac parte din lotul ăsta. Mijlocul a fost praf"

amorim

Nu s-a putut abține. Becali a anunțat iar echipa FCSB. Surprize mari pregătite de Dică

becali 8

FCSB - Lugano 1-2. Roş-albaştrii au ratat primul loc în grupă, după al doilea eşec la rând în UEL

fcsb lugano

Jucătorii lui Lugano, fericiţi că vor evolua pe un stadion care a găzduit o finală de UEL: "E o motivaţie extraordinară"

lugano uel

Dică va miza pe ”tripleta de aur” în meciul cu Lugano. Cum ar putea arăta FCSB

collage dica tripleta

Probleme mari pentru FCSB, înaintea meciului cu Lugano. 5 jucători de bază nu pot evolua

dica 3

Reacțiile presei din Elveția, după victoria FCSB: "Lugano ne-a făcut să visăm, dar, în cele din urmă..."

tabela

MM e în gardă, deşi FCSB a câştigat în Elveţia. ”Sunt încă şocat pentru prima repriză”

mm dica

Dică: "A fost un discurs mai dur la pauză, după cea mai proastă repriză a mea la Steaua"

dica 1

Dică se felicită pentru introducerea lui Man: ”Poate mai mult decât a arătat”

dica man

Greşeala lui "Lampard" a dus la deschiderea scorului. Acesta a fost înlocuit după pauză

popescu greseala

Fostul internaţional Walter Samuel, care a jucat cu Alibec la Inter, se bucură că atacantul nu va juca azi

samuel alibec

Exclusiv Interes scăzut în Elveția pentru partida dintre Lugano și FCSB. Câte bilete s-au vândut

swisspor arena

Foto Becali nu se uită la bani. Cât costă o cameră la hotelul unde este cazată FCSB și mesajul lui MM

steaua 11

Video&Foto Ultimele detalii din Elveţia: unde au fost cazaţi roş-albaştrii şi cum îţi poţi lua bilete la meci

steaua 17

Bilete pentru fanii FCSB din Elveția. Anunțul făcut de conducerea roș-albaștrilor

suporteri steaua-1

”Tripleta de aur” poate impresiona și în Europa. Lotul deplasat în Elveția și cum ar putea arăta FCSB

dica

Jucătorii FCSB nu se culcă pe o ureche înaintea meciului cu Lugano. Vor fi arbitrați de un ucrainean

jucatori steaua

Video Incidente la meciul viitoarei adversare a FCSB-ului. Christian Constantin a bătut un antrenor pe marginea terenului

cc fringer

FCSB se pregătește pentru o serie de foc. Urmează trei derby-uri și două meciuri în UEL

fcsb

De la "Facem 18 puncte!" la "Nu jucăm cu echipe de liga a patra". Dică e reţinut după tragerea la sorţi din UEL

dica grupa fcsb

VIDEO Tomis Constanța - Știința Baia Mare 3-1. Dobrogenii au început cu dreptul returul