Luis Suarez e talismanul Barcelonei. Cifre impresionante pentru catalani cu el în teren

luis suarez

Jucătorii Barcelonei, deranjaţi de comentariile făcute în ultimele zile de un oficial al clubului

messi pique

Video Suarez, al 100-lea gol pentru Barcelona, după 120 de partide. Messi a avut nevoie de 180 meciuri să atingă borna

suarez 100

Messi, Suarez și Neymar, apți pentru meciul cu Bilbao!

neymar messi suarez

Cu 40 de goluri, Suarez e cel mai bun marcator pentru o echipă de prim eşalon în 2016. Cum arată topul

suarez

Luis Suarez și-a prelungit contractul cu Barcelona. Clauză de reziliere uriașă

prelungire suarez

Contract nou pentru Suarez. Uruguayanul va semna înainte de Crăciun

suarez fcb

Messi, preferatul jurnaliștilor din Fiji, Malawi, Seychelles și Turkmenistan la Balonul de Aur

lionel messi-1

Prelungirea contractului lui Suarez, o formalitate: ”Mai trebuie clarificate câteva detalii”

suarez barca real

Video Ramos, eroul Realului pe Camp Nou: "Are personalitate, în astfel de meciuri e mereu acolo"

ramos bucurie gol barcelona

Cum i-a stricat Barcelona planurile lui Florentino: 3 jucători doriți de Real au ajuns pe Camp Nou

suarez neymar busquets gomes

Video Luis Suarez a transformat în realitate visul unui copil care suferă de o boală rară

luis suarez-2

Suarez și Rakitic, următorii jucători care ar putea semna prelungirea cu Barcelona

rakitic neymar

Suarez, aproape de un nou contract la Barcelona: "Suntem pe drumul cel bun"

luis suarez-1

Foto Luis Suarez şi soţia sa şi-au făcut noi tatuaje: "Luptând pentru visele noastre"

tatuaje suarez

Video Suarez a ”cerut” cu insistență un galben în meciul de la Sevilla. "Bineînţeles că a fost bine"

luis suarez

Bartomeu: ”Messi e cel mai bun jucător din istorie. Vom negocia prelungirea contractului”

messi bun

Video&Foto 90.000 de fani l-au aplaudat pe Suarez la prezentarea noului trofeu pe Camp Nou

suarez112

Suarez, protest împotriva federației din Uruguay

suarez

Lovitură pe piaţa transferurilor. Anunţul făcut de presa din Italia

suarez aguero

Video Argentina, în derivă fără Messi. Vicecampioana mondială a pierdut acasă cu Paraguay

argentina paraguay

Lionel Messi, jucătorul cu cele mai bune cifre, în 2016. Pe ce loc e rivalul Cristiano Ronaldo

messi-2

Foto Poza postată de Filipe Luis, după duelul cu Suarez şi replica uruguayanului. "Suntem bărbaţi!"

suarez luis

Video Andre Gomes a "comis-o": a intrat cu maşina în cea a lui Suarez

suarez in masina

Video Hagi, Messi, Suarez... La 51 de ani, ”Regele” e în topul celor mai frumoase goluri ale acestei veri

hagi si ailalti doi

Video Luis Suarez a marcat în absolut toate competițiile în care a jucat cu Barcelona

suarez luis

Video Celtic-Barcelona 1-3. Cu Messi și Suarez titulari, catalanii s-au impus în primul lor meci al verii

barcelona celtic

Rivalitatea Mourinho-Guardiola s-a reluat. Cum răspunde catalanul loviturii date de United cu Ibra

guardiola suarez

Video Nu a uitat de unde a plecat. Suarez a jucat fotbal cu mai mulți copii din Montevideo

suarez copii parc

Video Cea mai titrată echipă din istoria Copei America, eliminată încă din grupe!

uruguay

Video Top 10 goluri marcate de Suarez în acest sezon de La Liga

suarez

Video Luis Suarez s-a accidentat în finala Cupei Spaniei şi poate rata Copa America

trio

Suarez: ”Când Messi și Neymar încep jongleriile, eu plec, să nu-i încurc. Eu n-am voie mai mult de două atingeri”

suarez

Luis Suarez a dezvăluit cum funcționează tripleta MSN: “Eu și Neymar știm că Messi e cel mai bun din lume!”

msn-suarez

Video Luis Suarez, la un pas de a doua ”Gheată de Aur” a Europei din carieră. A spart monopolul Messi-CR7 în Spania

suarez doig

Îi detronează pe Messi şi Ronaldo? Suarez, favorit la Gheata de Aur şi la trofeul Pichichi

suarez

Suarez, aproape de un record vechi de peste 80 de ani

suarez fcb

Suarez e noul lider în bătălia pentru "Gheata de Aur" şi negociază şi prelungirea contractului cu Barça

suarez barca

Video Luis Suarez, în cel mai bun sezon al carierei! ”Poker” și a trecut de 50 de goluri în acest sezon

luis 50

Video ”Canibalul” cu fața umană. Suarez, cu lacrimi în ochi la un eveniment caritabil

lsuarez

Luis Suarez i-a luat apărarea lui Neymar: "Nu suntem mașini"

neymar suarez

Luis Suarez a stabilit un nou record istoric la Barcelona! Mai bun ca brazilianul Ronaldo!

suarez record

Suarez, atacat dur de fostul impresar: "Are probleme psihice. Nu ştie să numere"

suarez

Secretul lui Suarez: Înaintea fiecărui meci cere un dosar despre portarul echipei adverse

luis suarez

Simeone a refuzat să vorbească despre arbitraj, după meciul cu Barça: "Nu pot spune ceea ce gândesc"

cholo barcelona

City vrea să dea lovitura în mercato și să-l ia pe Suarez de la Barcelona! Atuul lui Guardiola

guardiola barcelona

Video Decizii controversate ale arbitrului în El Clasico: Suarez și Ramos au profitat; Bale, dezavantajat

captura pen messi

Noi dezvăluiri Football Leaks. Barcelona încă plăteşte pentru transferul lui Luis Suarez

contract luis suarez

Luis Suarez recunoaște: “Nici eu n-am crezut că am calitate să fiu numărul 9 la Barcelona”

luis-suarez

Video Suarez a marcat contra tuturor țărilor sudamericane. Doar 5 jucători au reușit asta

suarez luis

Video Suarez, după golul marcat la revenire: "A fost emoţionant, după cât am suferit"