35 rezultate pentru eticheta

luuk de jong

PSV - Lens 1-0. Olandezii câștigă la limită pe teren propriu și păstrează șanse la primăvara europeană

Netherlands: PSV vs RC Lens

E oficial. A semnat cu altă echipă la o zi după ce s-a despărțit de Barcelona

Real Sociedad v FC Barcelona - La Liga Santander

Încă doi jucători, OUT de la Barcelona! 5 fotbaliști s-au despărțit de gruparea catalană în această vară

FC Barcelona v Villarreal CF - La Liga Santander, Spain - 22 May 2022

Barcelona a decis: cine e primul fotbalist care pleacă în vară

Luuk și Frenkie de Jong / Foto: Profimedia

Barcelona a luat decizia în privința lui Luuk de Jong! Planul catalanilor pentru atacantul revitalizat de Xavi

Levante UD v FC Barcelona - La Liga Santander, Valencia, Spain - 10 Apr 2022

După ce i-a adus victoria Barcelonei cu Levante, Luuk de Jong a lămurit și intențiile sale pentru viitor

Jucătorul de la Barcelona care a primit nota 1 după evoluția din meciul cu Levante

Reacția lui Xavi după victoria cu Levante. Ce spune despre Luuk de Jong, marcatorul golului victoriei din prelungiri

Postarea virală a celor de la FC Barcelona, după ce Luuk de Jong a adus victoria în prelungirile meciului cu Levante

Video Modul în care a reacționat Xavi, după golul victoriei marcat de Luuk de Jong în prelungirile partidei cu Levante

Xavi a anunțat că nu renunță la Luuk de Jong, în timp ce Barcelona caută alt atacant! Ce se întâmplă la catalani

Jucătorul care l-a făcut pe Xavi să se răzgândească! Era ca și plecat de la Barcelona

profimedia-0652353904

Video Luuk de Jong, gol norocos în FC Barcelona - Real Madrid! Cum a profitat de eroarea lui Militao

profimedia-0650458775

Barcelona nu vrea ca Alvaro Morata să aibă concurență prea mare! Ce se va întâmpla cu ceilalți trei atacanți ai echipei

alvaro morata

Luuk de Jong, atacantul cu un gol în 12 meciuri, îi pune Barcelonei bețe în roate. Cum i-a enervat pe șefii catalanilor

Cadiz i-a găsit înlocuitor lui Florin Andone! Un star de la Barcelona îi va lua locul atacantului român

Cadiz CF v CA Osasuna - La Liga Santander

”Revoluție” la Barcelona, după eliminarea din Champions League! Jucătorii la care renunță Xavi

xavi

Situație bizară la Barcelona: Sevilla nu vrea să îl primească înapoi mai devreme pe Luuk de Jong

Primul jucător de la Barcelona de care Xavi vrea să "scape". A fost adus de Koeman și huiduit de fani

FC Barcelona v Levante UD - LaLiga Santander

Începe "curățenia" la Barcelona. Presa din Spania anunță primii doi fotbaliști care urmează să plece

Training FC Barcelona

Video Barcelona a reușit să trimită primul ei șut pe poartă în acest sezon de Champions League! Câte minute i-au trebuit în total

Fotbalistul de la Barcelona care nu ar avea loc nici în Liga 1: ”Nu ar juca la mine”

Barcelona, Spain. 26th Sep, 2021. SPAIN-SOCCER-LA LIGA SANTANDER-FCB VS LEVANTE UD. FC Barcelona players celebrates the second score during La Liga Santander match between FC Barcelona and Levante UD in Camp Nou, Barcelona, Spain, on September 26, 2021. ©

Suarez, o legendă a Barcelonei, l-a făcut praf pe noul atacant al catalanilor

Cel mai prost transfer din istoria Barcelonei: "Doamne, n-am mai văzut așa ceva! Nu încap în aceeași frază. Dezastru absolut!"

FC Barcelona v Bayern München: Group E - UEFA Champions League

Video Exclusiv Declarația serii vine de la Ilie Dumitrescu, după Barcelona - Bayern 0-3: "Kapetanos arăta mai bine decât Luuk de Jong"

ilie dumitrescu

"Nu e Neymar, dar poate fi mai periculos decât el!" Ronald Koeman a explicat de ce l-a adus pe Luuk de Jong la Barcelona

Noul ”killer” de la Barcelona, mândru că are șansa de a juca ”pentru cel mai mare club din lume”: ”Sper să fiu important”

luuk-de-jong

Barcelona l-a transferat pe Luuk de Jong de la Sevilla, în ultima zi de mercato. Toate detaliile mutării atacantului

Lovitură grea pentru Olanda! Un alt jucător s-a accidentat și va fi indisponibil pentru restul meciurilor de la EURO 2020

profimedia-0616278537

Discuția din vestiar dintre Luuk De Jong și Julen Lopetegui, decisivă pentru Sevilla

Seville v FC Internazionale - UEFA Europa League Final

Finala care bate record după record: ce performanțe au reușit Lukaku și de Jong în Sevilla - Inter

Video Monchi, furios după eșecul Sevillei cu Real Madrid: "Aș fi scos echipa de pe teren"

Monchi

Video El Gran Derbi, meciul care de 104 ani paralizează Sevilla + Specialitatea casei pentru Messi