O jucătoare de tenis a văzut ce caricatură i-au făcut conaționalii săi, iar reacția a devenit imediat virală

caricatura

Se știe "careul de ași" de la Australian Open 2023

Australian Open, Day Eleven, Tennis, Melbourne Park, Melbourne, Australia - 26 Jan 2023

S-au stabilit sferturile de finală la Australian Open, pe tabloul feminin. Programul complet

Australian Open, Day Eight, Tennis, Melbourne Park, Melbourne, Australia - 23 Jan 2023

Cum a reacționat Patrick Mouratoglou după ce eleva sa a cucerit primul titlu WTA la 17 ani și 141 de zile

linda fruhvirtova (1)

Magda Linette - Linda Fruhvitova 6-4, 3-6, 4-6, în finala WTA Chennai

Fruht

Surpriză imensă la Roland Garros! Ons Jabeur, eliminată în primul tur

ons-jabeur

Video Billie Jean King Cup | Polonia - România 4-0. ”Tricolorele” pierd și partida de dublu

mitu buzarnescu

Prima reacție a Simonei Halep, după victoria mare de la Cincinnati: "Am continuat să lupt!"

2021 Western & Southern Open Day 4 - 17 Aug 2021

Video Simona Halep - Magda Linette 6-4, 3-6, 6-1 la Cincinnati. Prima victorie după 3 luni și jumătate

Western & Southern Open - Day 3

Breaking News Ashleigh Barty s-a retras de la Roland Garros! Probleme medicale pentru liderul mondial

French Open Tennis, Day Three, Roland Garros, Paris, France - 01 Jun 2021

Prima reacție a Soranei Cîrstea, după calificarea în finala de la Strasbourg: "Nu aveam mari așteptări, e grozav!"

sorana-venus1

Video Sorana Cîrstea - Magda Linette 3-6, 6-4, 6-2. Românca e în finală la Strasbourg, a șasea a carierei. A făcut spectacol în decisiv

sorana strasbourg

Sorana Cîrstea și-a aflat adversara din semifinalele turneului de la Strasbourg! Românca poate reveni în top 50 WTA

Tennis: Mutua Madrid Open – Qualify Day One

Video Patricia Țig - Magda Linette 5-7, 4-6 | Drumul româncei la turneul de la Hua Hin s-a oprit în semifinale

2017 Miami Open - Day 3

Petra Kvitova, pentru prima oară în ultimii cinci ani în optimile Wimbledon 2019

Kvitova

Video Gestul făcut de Simona Halep, după punctul victoriei cu Linette. Oficialii de la Roland Garros au reacționat imediat

all heart

Simona Halep Roland Garros | Linette: ”Sper să câștig și eu, într-o bună zi, așa cum face Halep!”

Simona Halep Roland Garros | ”Voi dormi toată ziua!”. Prima reacție a Simonei, după meciul cu Linette

halep

Foto Simona Halep Roland Garros | Moment incredibil în primul set. Ce a putut face Linette în pauza dintre game-uri

simona halep

Simona Halep Roland Garros | Cădere inexplicabilă! Simona a irosit 3 mingi de meci şi a pierdut setul al doilea

simo1

Halep nou

Simona Halep Roland Garros | "Am ajuns la spital!" Chinurile prin care trece Magda Linette: "Acestea sunt simptomele"

Linette

Foto Cum și-a terminat ziua Simona Halep, după victoria din primul tur, de la Roland Garros

simona tennis channel

Capăt de drum pentru Monica Niculescu, la Hua Hin

Niculescu eliminata Hua Hin

Video Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Shenzhen. Victorie clară cu Magda Linette. Următoarea adversară

sorana cirstea

serena

Serena Williams, revenire de senzație la US Open. Mesajul cu care încearcă să-și sperie adversarele

Video Mihaela Buzărnescu s-a calificat în optimile de finală la Strasbourg. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

buzarnescu

Video Gest lipsit de fair-play la Charleston. Nu și-a salutat adversara, care a întors meciul de la 0-4 în decisiv