19 rezultate pentru eticheta

marele premiu al japoniei

Max Verstappen a ieșit învingător în Marele Premiu al Japoniei

max-verstappen

Video Marele Premiu al Japoniei | Max Verstappen câștigă cursa fără probleme. Red Bull e campionă la constructori

F1 - JAPANESE GRAND PRIX 2023 - RACE, , Suzuka, Japon - 24 Sep 2023

Explicațiile FIA după confuzia creată la finalul Marelui Premiu de F1 al Japoniei

F1 - JAPANESE GRAND PRIX 2022 - RACE

Verstappen, confuz! ”Dar nu sunt campion, nu? Ești sigur?”. Cu cine a sărbătorit succesul pe loc

Japanese Grand Prix - Race - Suzuka

Video Controversă la Suzuka! Cum a devenit Max Verstappen campion mondial. Olandezul a fost luat prin surprindere

F1 Grand Prix of Japan

Video Max Verstappen, campion mondial! Victorie în Japonia, în condiții speciale! Ploaia a dat peste cap cursa de la Suzuka

F1 - JAPANESE GRAND PRIX 2022 - RACE, , Suzuka, Japon - 09 Oct 2022

Lando Norris, revoltat de condițiile de la Suzuka: “Ne riscăm viețile. E inacceptabil”

Video Pierre Gasly, acuzații grave la Suzuka. ”Ce e asta? Puteam să mor. De ce e pe circuit?”. A amintit de drama din 2014

gasly

Video Jack Miller a câștigat Marele Premiu al Japoniei! Fabio Quartararo, din nou în afara podiumului. Clasamentul actualizat

profimedia-0725951815

Piloţii Renault, descalificaţi din Marele Premiu al Japoniei! De ce a fost acuzată echipa şi cum a reacţionat producătorul

Renault

Vettel, exasperat de noua dublă Mercedes: "Ar trebui să li se întâmple ceva"

Sebastian Vettel

Video Din nou dublă pentru Mercedes, în Marele Premiu al Japoniei! Dezastru pentru Vettel, podium pentru Verstappen

Hamilton la Suzika victorie

Video Mercedes a dominat cea de-a doua sesiune de antrenamente libere din cadrul Marelui Premiu al Japoniei

Lewis Hamilton F1 Marele Premiu al Japoniei

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Japoniei. Cursa e la Digi Sport 1, duminică, ora 08:00

Video Probleme pentru piloți în prima zi de antrenamente din Japonia. Pedrosa și-a fracturat clavicula

pedrosa

Sezonul din MotoGP continuă în Japonia. Marquez poate cuceri al cincilea titlu mondial

marquez japonia

Cockpit-urile mașinilor de F1 ar putea fi închise, după accidentul suferit de Bianchi

jules bianchi masina distrusa

VIDEO Lorenzo, pole-position la Motegi. Grila de start

lorenzo marquez

VIDEO Vettel a câştigat Marele Premiu de la Suzuka! Massa, primul podium al sezonului, Kobayashi pe 3