marele premiu de la abu dhabi

Gestul în semn de protest făcut de un fan după ce Mercedes și-a retras contestația. Ce a făcut cu mașina sa

lewis hamilton

Fia Prize Giving Gala, Paris, France - 16 Dec 2021

Șeful Mercedes se contrazice singur, după ce inițial i-a spus lui Max Verstappen că a câștigat pe merit

toto wolff

Max Verstappen a povestit momentul care-l putea face să piardă titlul. Ce problemă a "depășit" în ultimul tur

max verstappen

Căpitanul Angliei a răbufnit după ce Hamilton a pierdut titlul mondial: "I s-a luat trofeul!". Ce a reclamat Kane

harry kane

Cine a fost ales "Pilotul zilei" după Marele Premiu de la Abu Dhabi. Verstappen a primit doar 7,6% dintre voturi

Formula 1 Championship Formula 1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix 2021, 22th round of the 2021 FIA Formula One World Championship, Yas Marina Circuit, Yas Island, United Arab Emirates - 12 Dec 2021

Video Așa sună victoria! Pe ce melodie a sărbătorit echipa lui Max Verstappen triumful olandezului

verstappen staff

Video Exclusiv "Oracolul" Dumitru Dragomir a ales dintre Lewis Hamilton și Max Verstappen! Cine va câștiga titlul mondial

mitica-dragomir

Video Final de sezon în Formula 1. Hamilton a cucerit Marele Premiu de la Abu Dhabi

F1 Grand Prix of Abu Dhabi

Video Final de sezon în Formula 1. Hamilton, marele câștigător. Alonso s-a retras! Accident teribil în ultima cursă

colaj f1 abu dhabi

Lewis Hamilton a câștigat ultima cursă a sezonului, la Abu Dhabi, și și-a adjudecat al doilea titlu mondial