71 rezultate pentru eticheta

maria sakkari

Video Stefanos Tsitsipas nu și-a putut stăpâni lacrimile la Roland Garros: ”Nu am crezut vreodată că-mi voi îndeplini visul!”

2021 French Open - Day Thirteen

Două premiere la Paris: Barbora Krejcikova, în finala Roland Garros după un meci dramatic cu Maria Sakkari

Barbora Krejcikova, după victoria cu Maria Sakkari de la Roland Garros / Foto: Profimedia

Iga Swiatek, eliminată de la Roland Garros: campioana en-titre a fost învinsă de Maria Sakkari! Cum arată semifinalele

Iga Swiatek, în meciul cu Maria Sakkari de la Roland Garros / Foto: Getty Images

Video Bianca Andreescu, calificare dramatică în finala de la Miami! Ashleigh Barty va fi adversara de duminică

Tennis: Miami Open

Naomi Osaka, eliminată surprinzător la Miami

Miami Open tennis tournament, Hard Rock Stadium, Miami Gardens, Florida, USA - 31 Mar 2021

31st Palermo Ladies Open - Day One

Scandal imens la Melbourne! 20 de suporteri au fost interziși la Australian Open: "E o abordare rasistă"

2020 Australian Open - Day 1

O grecoaică vrea să cucerească Roma! Maria Sakkari trece de Mladenovic şi va juca cu Karolina Pliskova pentru un loc în finală

sakk

Video Primul titlu WTA pentru Maria Sakkari. Jucătoarea din Grecia a învins-o în finala de la Rabat pe Johanna Konta

sakkari

Video Planul lui Andrei Pavel a eşuat total. Noua elevă a românului a pierdut setul cu 0-6

Pavel Sakkari

Andrei Pavel a revenit! Ce jucătoare de top 50 a apelat la antrenorul român

andrei pavel

Serena Williams, victorie clară la primul meci după scandalul de la US Open

serena

Video Irina Begu, eliminată în sferturi la Seul, după un meci maraton. În 2015 a luat titlul

begu seul 2

Cifrele spun totul! De ce nu i-a dat Buzărnescu nicio șansă adversarei din finala de la San Jose

Mubadala Silicon Valley Classic - Day 7

Povestea impresionantă a Mariei Sakkari, adversara Mihaelei Buzărnescu din finala de la San Jose. Familia i-a interzis să facă tenis

maria

A bătut-o pe Pliskova şi a făcut un gest care merită toate aplauzele

sakkari

Video Maria Sakkari a povestit cum s-a văzut din teren ieșirea nervoasă a Pliskovei

colaj sakkari

Caroline Garcia s-a calificat în prima finală din acest sezon

garcia

Sorana Cîrstea o urmează pe Begu în sferturile de finală de la Istanbul!

sorana cirstea

Video Surpriză pe zgura verde de la Charleston, încă din primul tur al turneului