Răzvan Marin, desemnat jucătorul lunii în Belgia! Mesajul emoționant al jucătorului la despărțirea de Standard

Răzvan Marin joacă pe un nou post: "Este adevăratul meu loc!" + Anunț în privința viitorului său

Razvan Marin

Video Exclusiv Ianis Hagi, coleg cu Răzvan Marin la Standard? "M-au întrebat de el"

colaj marin hagi

Video Exclusiv Motivul pentru care Răzvan Marin a renunțat să bată un penalty cu Ajax

Video Răzvan Marin și Collins Fai le-au făcut o surpriză copiilor internați la Spitalul Universitar din Liege

razvan marin1

Exclusiv La FCSB nu mai prinde primul 11, dar prezintă interes pentru alte echipe

Dragos Nedelcu

Belgienii au aflat de ce a fost rezervă Răzvan Marin. Introducerea lui, salvatoare: "A luminat jocul"

marin

Exclusiv "Standard nu îi dă drumul pe mai puţin de 10 milioane de euro"! Se pregăteşte super-transferul lui Marin

Video Răzvan Marin, un nou super-meci pentru Standard Liege. Spectacol în Belgia

Video Răzvan Marin a făcut spectacol în meciul cu echipa lui Chipciu, Anderlecht. Ce a reușit mijlocașul lui Standard

Video Răzvan Marin, încă un gol în Belgia! A fost aproape și de o reușită antologică

gol R Marin

Exclusiv Răzvan Marin, după meciul excelent pentru Standard: "Şutul nu aveam cum să îl pierd, e tot la mine"

marin

Video Standard Liege - Genk 2-1. Răzvan Marin a contribuit la victoria echipei sale

standard

Video Mechelen - Standard Liege 1-1. Răzvan Marin, doar rezervă la meciul cu două goluri în minute consecutive

mech stand

Răzvan Marin: ”Dacă știam că Viitorul ia campionatul, poate rămâneam”

titlu viit

Video Exclusiv Prima reacție a lui Răzvan Marin după golul marcat pentru Standard: ”Nu vreau să mă opresc aici”

razvan marin

Video Standard - Gent 1-1. Ratarea sezonului în Belgia! Răzvan Marin a jucat 30 de minute

Standard Gent poza

Video Exclusiv Răzvan Marin, încântat de ce a găsit în Belgia: "Cea mai bună alegere!"

captura razvan marin

Video Standard - Club Brugge 0-3. Răzvan Marin a debutat pentru noua sa echipă

R Marin debut

Pe ce sumă s-a transferat de fapt Răzvan Marin? Anunţul făcut de presa din Vest

Video Răzvan Marin, cucerit de fanii lui Standard: "Sunt uimitori, e o plăcere să ai 30.000 la fiecare meci"