MotoGP: Maverick Vinales a câștigat Marele Premiu al Americilor

Grand Prix des Amériques 2024 de MotoGP à Austin

Tragedie în sportul pe două roți! Vărul lui Maverick Vinales a murit în urma unui accident petrecut la Supersport 300

FAIhXS3UYAM62Qa

Maverick Vinales s-a despărțit de Yamaha, deşi mai sunt opt curse în calendarul 2021 al MotoGP

profimedia-0625996465

Video Fabio Quartararo, victorie în MP al Olandei la MotoGP! Fernandez a câștigat la Moto2, Foggia a triumfat la Moto3

MotoGP of Netherlands - Free Practice

MotoGP, Marele Premiu de la Doha, ora 17:00, pe Digi Sport 4. Jorge Martin, de la Pramac Ducati, pleacă din pole-position

jorge-martin-motoGP

Video Maverick Vinales a câştigat prima cursă a noului sezon din MotoGP

Races of MotoGP Grand Prix of Qatar

Vinales a câştigat Marele Premiu al Australiei la MotoGP. Marquez a abandonat în turul al cincilea

Maverick Vinales

Marc Marquez, mai aproape de titlul mondial. Spaniolul a câştigat şi în Thailanda

Marc Marquez

Marquez a câştigat Marele Premiu al Germaniei, după o luptă cu Rossi

Maverick Vinales a fost cel mai rapid în testele de la Phillip Island

MOTO 2: Maverick Vinales a făcut legea pe circuitul din Texas, la a doua sa cursă la clasa intermediară

2jerez

Maverick Vinales se întoarce la Blusens Avintia! Catalanul va participa la MP al Australiei la Moto 3

maverick.vinales

Maverick Vinales renunță la titlu! Pilotul iberic, pe locul doi în ierarhia Moto 3, a RUPT contractul cu Blusens

dani pedrosa gp brno

MOTO 3, Mugello: Vinales a câștigat toate antrenamentele!

maverick vinales antrenament 3

Moto 3: Vinales a fost primul în ambele antrenamente

maverick vinales mugello

MOTO 3: Cortese a obținut pole-position-ul pe o pistă inundată, Vinales pleacă de pe 24

sandro cortese

MOTO 3: Jakub Kornfeil este revelația primelor două antrenamente

j kornfeilllll

MOTO GP, Marele Premiu de la Assen A șaptea cursă a sezonului va fi LIVE la Digi Sport 1, între 28 și 30 iunie

assen

Vinales câștigă la Silverstone și trece pe 1 la general

maverick

MOTO 3: Maverick Vinales este primul pe grila de start!

maverick vinalesssss

MOTO 3: Vinales continuă seria bună, în Catalunya!

maverick vinalesss

MOTO 3: Vinales și Cortese pe podium la ambele antrenamente

VIDEO Stoner a dominat antrenamentele din Franța. Cursa este duminică, LIVE pe DigiSport 1