16 rezultate pentru eticheta

meci liga 1

Video FC Argeș - CFR Cluj 0-1. Campioana se impune greu, după ce piteștenii au ratat de două ori "unu la unu" cu portarul

camora gol

VIDEO Astra - Petrolul 3-1. Giurgiuvenii s-au impus pe final, grație lui Budescu și Daniel Niculae

astra petr

VIDEO CFR Cluj - CSMS Iași 0-0. Golubovic a avut cea mai mare ocazie

cfr cluj - csms iasi

VIDEO Voluntari - CFR 2-2. Nou-promovata a dominat clar, dar a ratat victoria în ultimele minute

gol Vodut

VIDEO Viitorul - Astra 1-2. Echipa lui Şumudică se detaşează în fruntea Ligii 1

captura byucurie astra

VIDEO Petrolul - CSMS Iași 1-2. Eroarea lui Pecanha a decis învingătoarea partidei de la Ploiești

captura csmss

VIDEO ASA - Astra 3-1. Liderul pierde după patru etape

bucuerieasa-astra

VIDEO FC Voluntari - Petrolul 1-0. Ilfovenii, la prima victorie din Liga 1, au ratat și un penalty

bucurie voluntari

VIDEO Dinamo - Poli Timişoara 2-1. Gazdele s-au impus cu primul gol al lui Gnohere în alb-roşu

dinamo poli

VIDEO CFR Cluj-Voluntari 2-0. Gazdele au acoperit repede punctele de penalizare. Prim eşec pentru ilfoveni în Liga 1

cfr cluj

VIDEO Ceahlăul - Petrolul 1-1. Rezultat decis în prelungiri de un autogol al gazdelor

ceahlaul petrolul

VIDEO Oțelul - Pandurii 0-2. Gălățenii, cu doar două victorii în acest sezon, încă un pas spre retrogradare

otelul pandurii

VIDEO Gaz Metan - Ceahlăul 2-2. Gazdele au egalat pe final în 10 oameni

Ceahlaul Bacau

Ceahlăul - FC Brașov 2-2. VIDEO Răsturnări de scor, accidentări și eliminări!

ceahlaul 1

CSMS Iași - Oțelul 0-0. Oaspeții au ratat două ocazii imense pe contraatac

bucurie Iasi

VIDEO Pandurii - Ceahlăul 0-1. Echipa lui Grigoraş rămâne fără victorie în Liga 1