13 rezultate pentru eticheta

meciuri juventus

Video Juventus - Udinese 2-0. "Bătrâna Doamnă", tot mai aproape de podium. Cum arată clasamentul

italian soccer Serie A match Juventus FC vs Udinese Calcio, Allianz Stadium, Turin, Italy - 15 Jan 2022

Video Juventus - Cagliari 2-0. "Bătrâna Doamnă" continuă cursa pentru prezența în Champions League

Soccer: Serie A Juventus-Cagliari

Video Lazio - Juventus 0-2. Bonucci a decis meciul de pe Olimpico! "Dublă" pentru fundașul lui Allegri

SS Lazio v FC Juventus - Serie A, Roma, Italy - 20 Nov 2021

Video Juventus - Fiorentina 1-0. Cuadrado a marcat golul decisiv în minutul 90+1

italian soccer Serie A match Juventus FC vs ACF Fiorentina, Allianz Stadium, Turin, Italy - 06 Nov 2021

Juventus a explicat de ce Pirlo l-a lăsat pe bancă pe Ronaldo în cel mai important meci al anului: "Nu s-a accidentat"

Cristiano Ronaldo, fotbalistul lui Juventus / Foto: Getty Images

Cuvinte de laudă pentru Andrea Pirlo, după ce Ronaldo a fost rezervă la ultimul meci al lui Juventus: "E deștept"

Juventus v Lazio - Serie A - Allianz Stadium

Gazzetta dello Sport anunță că Drăgușin va juca diseară lângă Chiellini! Primul 11 ales de Pirlo pentru Cupa Italiei

Juventus v Dynamo Kyiv: Group G - UEFA Champions League

Video Lazio - Juventus 1-1. Caicedo a egalat în ultima secundă. Cristiano Ronaldo, gol și bară

SS Lazio v Juventus - Serie A

Video Ce bestie! Cristiano Ronaldo a înscris la 3 minute de la revenirea pe gazon, după ce a fost infectat cu COVID-19

ronaldo gol

Video Alvaro Morata, domnul VAR! Atacantul a ajuns la 12 goluri anulate în 2020

Italian soccer Serie A match - Spezia Calcio vs Juventus FC, Cesena, Italy

Pirlo nu se grăbește să-l arunce pe Cristiano Ronaldo în teren. Anunțul făcut de antrenorul lui Juventus

Juventus v UC Sampdoria - Serie A

Foto Imaginea serii în Champions League. Cum au fost surprinși Messi și Koeman după Juventus - Barcelona 0-2