33 rezultate pentru eticheta

medalie de aur

Patru din patru! David Popovici, aur și la proba de 100 m liber la Campionatele Naționale de Înot

Sette Colli - Day 2

David Popovici, o nouă medalie de aur! A triumfat la proba de 400m liber la Campionatele Naționale de Înot

David Popovici, văzut principalul favorit la Campioantele Mondiale de Natație din Japonia

16th FINA World Short Course Swimming Championships 2022

Zi de aur pentru România la Europenele de canotaj! Trei succese remarcabile pentru “tricolore”

canotaj

Aur pentru România, la Campionatele Europene de tineret! Florin Ioniță a câștigat marea finală

box

Medalie de aur pentru Alexandra Nicoleta Anghel la Campionatele Europene de lupte de la Zagreb

alexandra anghel

Încă o medalie de aur pentru România la Campionatele Mondiale de canotaj

canotaj

Aur pentru România la Campionatul Mondial de canotaj! Ionela Cozmiuc s-a impus în Cehia

cozmiuc

Aur pentru David Popovici la 200 m liber, la Campionatele Mondiale de juniori

profimedia-0714175256

News Alert Cătălin Chirilă, campion european la canoe simplu, în proba în care deține și titlul mondial

profimedia-0625657012

Mesajul postat de David Popovici, la o zi după ce a câștigat a doua medalie de aur la Europenele de la Roma

David Popovici și-a impresionat antrenorul: “Este incredibil. Are un simţ acut al apei”

LEN European Aquatics Championships, Day 3, Rome, Italy - 13 Aug 2022

România, încă o medalie de aur la Europenele de canotaj, prin echipajul de 8+1 feminin

romania 8+1

News Alert Ionela Cozmiuc, medaliată cu aur la Campionatele Europene de canotaj

cozmiuc

Reacția Cameliei Potec după ce Guvernul i-a dat un milion de lei lui David Popovici

camelia potec

Un minut, 43 de secunde și 21 de sutimi istorice. Imaginile cursei prin care David Popovici a făcut mândră o țară întreagă

Italy: Swimming - World Championships Budapest 2022

Olympic Winter Games Beijing 2022 Olympic Winter Games Beijing 2022, february 07, Genting Snow Park H & S Stadium, Zhangjiakou, China - 07 Feb 2022

Moment rarisim la Tokyo! După 109 ani, doi atleți au acceptat să împartă medalia de aur și au declanșat sărbătoarea

Tokyo Olympic Games 2020 - Athletics

Portdrapelul României la Tokyo, Simona Radiş: "Telefonul meu şi al Ancuţei bubuie de mesaje"

profimedia-0623743902

Adrian Şulcă, medaliat cu aur la Openul European de la Zagreb! Românul a obținut medalia după 10 ore de concurs

judo

Larisa Iordache, medaliată cu aur în etapa de Cupă Mondială de la Koper

iordache

Video Campionul Robert Dumitru! A câştigat aurul la prima sa competiţie naţională, dar nu are bani nici pentru antrenamente

robert dumitru 1

Moment istoric! România a câştigat prima medalie de aur la un Campionat Mondial de tenis de masă, la juniori

aur ping pong 3

Michael Phelps, a 19-a medalie olimpică de aur

phelps

Fratele unuia dintre teroriștii-kamikaze de la Bruxelles va reprezenta Belgia la Jocurile Olimpice

mourad

Video Monica Ungureanu, medalie de aur la Grand Prix-ul de la Tbilisi

monica ungur

Andreea Chiţu, medalie de aur la GP-ul de la Jeju!

andreea chitu

Două medalii de aur pentru echipajele României de dublu rame fără cârmaci

talvescu popescu

VIDEO Medalie de aur la Campionatul European de scrimă de la Strasbourg! România-Rusia 38-34!