16 rezultate pentru eticheta

melbourne summer set 1

Marele câștig al Simonei Halep din acest start de sezon și ce urmează pentru sportivă

Simona Halep, alături de Daniel Dobre, Adrian Marcu și Teo Cercel / Foto: Instagram@simonahalep

Ce a remarcat Mats Wilander după succesul Simonei Halep de la Melbourne: ”N-o va 'ucide' nimeni!”

profimedia-0651528659

Simona Halep i-a cucerit pe cei de la WTA! Cum a fost descrisă victoria "furtunoasă" din finala Melbourne Summer Set 1

simona halep

Video Simona Halep - Veronika Kudermetova 6-2, 6-3, în finala Melbourne Summer Set 1. Titlul 23 din cariera româncei

profimedia-0651357865

Exclusiv Antrenorul Simonei Halep a prefațat finala de la Melbourne: de ce e ”periculoasă” Veronika Kudermetova

Simona Halep / Foto: Getty Images

Mesajul transmis de Simona Halep după calificarea în finala de la Melbourne + ce a făcut după victoria cu Qinwen Zheng

2022 Melbourne Summer Set: Day 6

Pe ce loc va urca Simona Halep în topul WTA, după finala de la Melbourne Summer Set 1

profimedia-0651183330

De ce s-a retras Naomi Osaka din semifinala cu Veronika Kudermetova de la Melbourne. Rusoaica, adversara Simonei Halep

Naomi Osaka / Foto: Getty Images

Cuvântul folosit de Simona Halep la interviul de pe teren, pentru care și-a cerut imediat scuze

simo

Cu cine va juca Simona Halep în semifinalele Melbourne Summer Set 1

Video ”N-am crezut”. Simona Halep, moment de sinceritate după victoria dramatică din meciul cu Viktorija Golubic

Simona Halep, la interviul de după meciul cu Viktorija Golubic / Foto: Captură Digi Sport

Simona Halep i-a cucerit pe străini după meciul cu Gabriela Ruse: "Arată foarte bine"

Simona Halep, în meciul cu Gabriela Ruse de la Melbourne Summer Set 1 / Foto: Getty Images

Cu cine va juca Simona Halep în sferturi la Melbourne Summer Set 1

Simona Halep și Viktoria Golubic, după meciul direct de la FED Cup, din 2018 / Foto: Profimedia

Video Simona Halep, prima reacție după victoria cu Gabriela Ruse. De ce e ”foarte fericită” + cum vede meciul din sferturi

Simona Halep, după meciul cu Gabriela Ruse / Foto: Captură Digi Sport

aiava 24

"M-am gândit că sunt aproape de final!" Simona Halep a vorbit despre retragerea din tenis