13 rezultate pentru eticheta

motogp digi sport

Video Marc Marquez, cel mai rapid la primele antrenamente pentru Marele Premiu al Cehiei

marc marquez

Video Jorge Lorenzo a câștigat MP al Qatarului la MotoGP, în debutul noului sezon!

jorge lorenzo motogp qatar 2

Jorge Lorenzo, lider după testele din Qatar. Marquez și Rossi au ratat podiumul

jorge lorenzo moto gp

VIDEO Lorenzo, cel mai rapid în prima zi de antrenamente la Silverstone, unde a câștigat de 3 ori în ultimii 5 ani

lorenzo moto

VIDEO Lupta la titlu în MotoGP s-a ascuțit, înaintea MP al Cehiei. Rossi e legat sentimental de Brno

moto gp brno

MP al Germaniei, o "afacere" Marc Marquez. Campionul mondial pleacă din pole position în cursa de duminică

marquez

MotoGP se desfășoară în Qatar până în 2026! Losail e singurul circuit unde cursele au loc noaptea

qatar losail circuit

Premieră absolută la Mugello: MotoGP are un nou record de viteză. Iannone, la primul pole

iannone

Dani Pedrosa revine în cursa de la Le Mans! MP al Franței la MotoGP are loc duminică, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

dani pedrosa motogp

Marquez pleacă din pole-position și în Marele Premiu al Argentinei. Cursa e duminică, pe Digi Sport 2

marc marquez-1

FOTO Start la antrenamente în MotoGP! Marc Marquez a fost cel mai rapid la Sepang