269 rezultate pentru eticheta

nadal

FOTO&VIDEO Rafa Nadal a câștigat titlul la Hamburg, dar o situație ciudată îl împiedică să celebreze un record

nadal3

Complexul lui Nadal. De 4 ani încoace suferă înfrângeri umilitoare la Wimbledon, cu rivali din afara topului 100

dustin brown rafa nadal

VIDEO Nadal, eliminat surprinzător de la Wimbledon! Murray şi Federer merg în turul 3

rafa nadal wimbledon

VIDEO Debut în forță pentru favoriți. Nadal, Federer și Murray s-au calificat lejer în turul 2 la Wimbledon

nadal

Nadal nu a urmărit finala de la Paris: "Mă antrenam"

nadal

Djokovic, prima victorie cu Nadal la Roland Garros. "Sărbătoarea poate aştepta"

nole

Nadal, eliminat chiar de ziua lui de la Roland Garros! Premieră pentru Djokovic

nadal djokovic

Luis Enrique a cerut un ”transfer” pentru conducere: un om care să-l înlocuiască pe Zubizarreta

nadal

Djokovic şi Nadal se pot întâlni în sferturi la Roland Garros.  Program infernal pentru spaniol

nole rafa rl

VIDEO Turneul de la Roma, ultimul mare test înainte de Roland Garros, debutează azi ÎN DIRECT la Digi Sport 2

roma atp

VIDEO Rafa Nadal iese din TOP 5 ATP pentru prima oară în ultimii zece ani! Cum arată clasamentul

rafa nadal -1

Rafael Nadal s-a calificat în semifinale la Madrid, unde se va duela cu Tomas Berdych

nadal victorie

VIDEO Ronaldo, în tribune la Mastersul de la Madrid. Fanii au făcut poze cu fotbalistul

captura ronaldo

ATP: Ziua surprizelor la Miami. Nadal și Wawrinka au fost eliminați din turul 3!

rafael nadal racheta

Djokovic, Federer şi Nadal, în sferturi la Indian Wells. Lopez îl va întâlni pe Murray, LIVE pe digisport.ro

nole

VIDEO Feder şi Nadal sunt în optimi la Indian Wells, după victorii lejere

federer nadal

Rafael Nadal a fost eliminat din primul tur la Doha, de al 127-lea jucător al lumii

nadal tenis doha

Nadal va avea un 2015 plin! Spaniolul, pregătit pentru un tur de forță de 115.000 km

nadal andujar

VIDEO Nadal a fost eliminat de la Wimbledon, de un tânăr de pe locul 144 ATP. Nick Kyrgios, revelația turneului!

nadal-Nick Kyrgios

VIDEO Rafael Nadal a pierdut din nou primul set, dar a ajuns în optimi la Wimbledon

rafael nadal mikhail kukushkin

Nadal l-a învins pe Djokovic în finala de la Roland Garros! Al 14-lea Grand Slam din carieră

nadal trofeu zgura

VIDEO Nadal şi Djokovic se vor lupta la Roland Garros pentru fotoliul de lider ATP

nadal djokovic roland garros

VIDEO Nadal - Bautista Agut și Ferrer - Nishikori sunt semifinalele turneului de la Madrid

nadal

Miami, turneu interzis pentru Nadal! N-a câștigat niciodată în Florida, deși a jucat 3 finale

nadal djoker

Turneu inedit, pe echipe: Nadal și Sampras vs. Agassi, Berdych și Serena Williams!

sampras nadal tenis

Rafael Nadal a cucerit al doilea titlu al anului 2014, în finala de la Rio de Janeiro

rafael nadal rio finala

Nadal, Djokovic, Ferrer şi Murray joacă de Crăciun LIVE la Digi Sport

djokovic nadal

Novak Djokovic, numit de ITF campionul mondial în 2013. Pentru a treia oară la rând!

nadal djoko

Federer: "Dacă nu sunt primul, nu mă intersează clasamentul mondial" Obiectivul elvețianului

roger federer

Turneul Campionilor: Victoria lui Nadal cu Berdych l-a dus pe Wawrinka în semifinale

wawrinka-1

principala

Turneul Campionilor: Federer l-a învins lejer pe Gasquet. Djokovic a trecut de Del Potro

federrer

Nadal cere ca suprafaţa de joc de la Turneul Campionilor să fie schimbată

rafael nadal turneul campionilor

EXCLUSIV Starurile de mâine cu care se antrenează Nadal și Djokovic la Londra

djako nadal

VIDEO Nadal mai are nevoie de o victorie pentru a-și asigura locul 1 la final de an

nadal

Djokovic și Federer se vor întâlni și în grupele Turneului Campionilor, la Londra

djokovic-federer

Gasquet l-a eliminat pe Ferrer şi îl va întâlni pe Nadal în semifinale la US Open

gasquet

VIDEO Nadal nu este supărat după eșecul cu Darcis: "Am câștigat 7 turnee din 9!"

steve darcis

Nadal nu va mai juca la Halle. “E regretabil că nu va veni“

Rafa Nadal a trecut ușor de primul meci la Masters-ul de la Roma. Rezultatele zilei

nadal fognini tenis

VIDEO Nadal - Wawrinka 6-2, 6-4. Rafa e campion la Madrid

nadal madrid-1

VIDEO Starurile din La Liga, alături de Nadal! Ronaldo și Falcao au venit la meci