1625 rezultate pentru eticheta

napoli

Torino este echipa cu cele mai multe puncte în Serie A în 2015. Milan, la retrogradare

torino

Etapă cu probleme pentru primele trei clasate din Italia. Niciuna nu a câştigat în weekend

serie a

VIDEO Napoli - Genoa 2-1. Higuain a marcat ultimele cinci goluri ale napoletanilor

higuain napoli-1

VIDEO Napoli, în sferturile Cupei Italiei. A eliminat-o pe Udinese la penalty-uri. Meci cu goluri fantastice!

higuain

VIDEO Napoletanii, furioşi după meciul cu Juventus: "Cu un asemenea arbitraj, torinezii sunt invincibili"

gonzalo higuain

VIDEO Napoli-Juventus 1-3. Torinezii, prima victorie în fieful napoletanilor după 15 ani. Gol anulat pentru gazde

bucurie caceres

VIDEO Cesena - Napoli 1-4. Cel mai clar succes în deplasare pentru Benitez

bucurie Napoli

VIDEO Gabbiadini, primit de aproape 1.000 de fani pe aeroportul din Napoli

gabbiadini

VIDEO Napoli a prezentat Supercupa Italiei. 25.000 de fani la primul antrenament

napoli

Viitorul lui Benitez la Napoli este incert. Spaniolul ar putea pleca la finalul sezonului

benitey-1

Buffon după înfrângerea din Supercupa Italiei: "Locul doi înseamnă automat un eșec"

buffon

VIDEO Dramatism în Supercupa Italiei. Cinci dintre ultimele şase lovituri de departajare au fost ratate

rafael

VIDEO Performanţă istorică pentru Higuain. A marcat pentru Napoli în cinci competiţii diferite

higuain-2

VIDEO Ce fundași are Napoli! Cum s-au dat cap în cap Albiol și Koulibaly și ce-a ieșit din ciocnirea celor doi

captura fundasi napoli-1

VIDEO Juve - Napoli 2-2, 5-6 la penalty-uri. A doua Supercupă a Italiei pentru echipa lui Rafa Benitez

napoli

De Laurentiis a pus presiune pe Benitez chiar în ziua Supercupei Italiei: "Proiectul va continua cu sau fără el"

de laurentiis benitez

VIDEO Revelaţia sezonului în Serie A. Duvan Zapata, un gol la fiecare 71 de minute jucate

yapata

VIDEO Napoli - Parma 2-0. Oaspeții rămân pe ultimul loc

napoli parma

Rafa Benitez promite că va aduce Supercupa Italiei la Napoli: "Va fi cadoul nostru de Crăciun pentru fani"

benitey

VIDEO Napoli - Empoli 2-2. Conduși cu 2-0 în minutul 60, elevii lui Benitez au ratat victoria în minutul 90+5

napoli empoli

Sampdoria - Napoli 1-1. Zapata a egalat în prelungiri. Oaspeții jucau în inferioritate

higuain napoli

Serie A, din nou în top. Cele 6 echipe italiene pot merge în primăvara europeană

juventus-1

VIDEO Napoli - Cagliari 3-3. Gazdele s-au îndepărtat de primele două poziţii

napoli

VIDEO A marcat împotriva Italiei, acum e dorit în Serie A. Napoli, pregătită să facă o ofertă pentru Perisic

perisic

Campioana Europei, interesată de un fundaş de la Napoli. Koulibaly ar putea ajunge pe Bernabeu

jkoulibaly

Giaccherini ar putea reveni în Serie A. Napoli îl doreşte ca înlocuitor al lui Insigne

Emanuele-Giaccherini-Sunderland

La 29 de ani, Bănel Nicoliţă şi-ar putea relansa cariera în Serie A! E pe lista lui Napoli

jose callejon napoli

VIDEO Doar doi italieni pe teren la Inter-Napoli. O singură dată au fost mai puțini la un meci în Serie A!

inter nap

Rafa Benitez nu-și va prelungi contractul cu Napoli. De Laurentiis îl vrea pe Montella

beniteZX

VIDEO Sassuolo - Napoli 0-1. Fosta echipă a lui Alexe, la un pas de a treia remiză la rând

callejon

Benitez, sub presiune! De Laurentiis îl vrea pe Mancini pe banca lui Napoli

rafa benitez

VIDEO Napoli - FC Barcelona 1-0. Noua achiziție Claudio Bravo a gafat la reușita decisivă a italienilor

Napoli negociază cu United împrumutul lui Fellaini

fellaini

VIDEO Hamsik și Inler, pe urmele lui Phelps. Au exersat alunecările în baltă

hamsik

Oţelul l-a ofertat pe portarul spaniol Toni Doblas

toni doblas

Michu, la Napoli. Atacantul lui Swansea a făcut vizita medicală la echipa italiană

michu

Higuain: ”Aș fi încântat să joc lângă Messi. Sunt bucuros de interesul Barcelonei”

higuai messi

Napoli, amendată și va juca două meciuri fără fani după scandalul de la Finala Cupei. VIDEO cu incidentele

fani napoli

VIDEO Napoli-Cagliari 3-0. Trupa lui Benitez și-a asigurat prezența în Champions League

napoli

VIDEO Confruntări cu focuri de armă înainte de finala Cupei Italiei. Meciul, întârziat cu 45 de minute

confruntari cupa

Steaua i-a propus prelungirea, dar Tătăruşanu s-a decis: merge în Italia

tata

Napoli vrea să-l cumpere definitiv pe Pepe Reina

reina

VIDEO Napoli a pus capăt recordurilor istorice reușite de Juventus în acest sezon

napoli

VIDEO Napoli - Juventus 2-0. Primul eșec al liderului după 5 luni, al doilea al sezonului

Napoli şi Eintracht Frankfurt, amendate de UEFA pentru incidentele provocate de fani

Eintracht Frankfurt

3 meciuri transmise de Digi Sport pe care nu trebuie să le ratați în weekend

fiorentina napoli gol

Al patrulea sezon fără echipe italiene în „sferturile” UEFA Champions League

juve milan

VIDEO Swansea-Napoli 0-0. Napoletanii s-au calificat de fiecare dată după un meci nul în tur