3278 rezultate pentru eticheta

neymar

Neymar și Messi n-au fost incluși în lotul Barçei pentru turneul din SUA. Arda şi Vidal fac deplasarea

neymar messi

Zece fotbaliști nominalizați la titlul de "cel mai bun jucător al sezonului în Europa"! Cine va câștiga?

uefa

Vedetele Barcelonei, puse la zid! După Messi, a venit rândul lui Neymar să fie criticat de o glorie a fotbalului

neymar barcelona

Prețul lui Neymar poate urca la 220 de milioane €!

neymar-1

Dacă la Gervinho nu s-a acceptat, pentru Eto'o, Ronaldinho şi Neymar nimic nu a costat prea mult

neymar

PSG pregăteşte deja mutarea anului 2016! Francezii îl vor pe Neymar şi sunt dispuşi să plătească o sumă fabuloasă

neymar psg

Neymar se apără, după suspendare. Brazilianul a povestit ce s-a întâmplat la vestiare

neymar-5

Neymar și-a luat la revedere de la colegi. Brazilia nu-i contestă suspendarea

foto neymar brazilia

Suspendarea lui Neymar, în avantajul Barcelonei. Două treimi din MSN se pot odihni după un sezon extenuant

msn barca

Motivul real al suspendării lui Neymar la Copa America: ”Vrei să devii celebru pe seama mea?”

neymar arbitru

Cum a comentat Messi sancțiunea primită de Neymar la Copa America: ”Competiția a pierdut un superjucător”

messy neymar

Suspendarea lui Neymar este o pierdere pentru Copa America: "Toată lumea vrea să-l vadă"

dunga neymar

Mascherano îl apără pe Neymar după suspendarea drastică: "Cei talentați nu sunt lăsați să joace"

neymar-4

VIDEO Copa America s-a încheiat pentru Neymar! Starul Braziliei, suspendat patru etape!

neymar

Neymar, criticat de Ronaldo: "Nu ai voie să faci așa ceva când îmbraci tricoul Braziliei"

neymar ronaldo

Brazilienii nu au digerat înfrângerea contra Columbiei: "Toți sunt împotriva noastră!"

Neymar-scandal

VIDEO Neymar a avut două faze sclipitoare în ultimul meci de la Copa America, în care și-a ridiculizat rivalii

captura neymar

VIDEO Neymar, henț în careul Columbiei. A repetat ”isprava” din finala Champions League

Rivalul lui Messi şi Cristiano Ronaldo? Copa America îl poate lansa pe Neymar spre Balonul de Aur

neymar brazilia

Un judecător spaniol a cerut mai multor cluburi europene să dezvăluie ofertele făcute pentru Neymar

neymar-2

Neymar, încă o plângere! Președinții Barçei, clubul și tatăl jucătorului, acuzați de un prejudiciu de 40 mil. €

bartomeu neymar rosell 1

Neymar, Messi şi patru jucători chilieni, în echipa ideală a primei etape de la Copa America

neymar-1

Neymar vrea să fie unul din cei 3 finaliști la ”Balonul de Aur”, dar știe cine va fi câștigător: ”Messi îl merită”

neymar2

A murit Zito, dublu campion mondial şi descoperitorul lui Neymar. Mesajul starului Barcelonei

zito pele

VIDEO Brazilia-Peru 2-1. Trupa lui Dunga s-a impus cu un gol în prelungiri. Neymar, gol și pasă de gol

ney mar

VIDEO&FOTO Fanii Barçei au petrecut până în zori și își așteaptă favoriții pentru a continua sărbătoarea

barcelona fiesta mare

VIDEO Neymar a intrat în istorie. A marcat în finalele Libertadores și UCL și a câștigat ambele competiții

nymar2

VIDEO Bucurie fără margini pentru brazilienii Barçei! Petrecerea de pe teren l-a surprins pe Pirlo plângând

captura adriano alves

VIDEO Neymar putea înscrie cel mai scandalos gol al unei finale UCL, dar arbitrul adițional a semnalat hențul

hetnz-neymar

VIDEO&SONDAJ Barcelona putea conduce cu 2-0 în minutul 8 al finalei UCL, dar arbitrii i-au refuzat un penalty

hentz lichtsteiner

Neymar nu scapă de necazuri. Starul Barcelonei poate fi pus sub acuzare de către autoritățile braziliene

neymar

Tripleta MSN a bătut recordul de goluri marcate într-un singur sezon în Spania

fcb

VIDEO Neymar: "Nu-mi schimb stilul pentru că nu convine unora". Enrique: ”Aș fi procedat ca bascii”

neymar 3

VIDEO Neymar a avut un gol anulat pe nedrept în minutul 10 al finalei Cupei Spaniei

capt gol anulat

Noi probleme pentru Barça! Santos a denunțat clubul catalan la FIFA, în legătură cu transferul lui Neymar

neymar denunt santos

VIDEO Atletico - Barcelona 0-1. Messi a adus titlul cu numărul 23! Bucurie uriașă, pe terenul fostei campioane

captura enrique bucurie

VIDEO Ronaldo l-a egalat pe Messi, dar ratează finala. Cine va fi golgheterul UEFA Champions League?

messi ronnie

VIDEO Neymar este al treilea fotbalist al Barcelonei care marchează cel puţin 9 goluri într-un sezon de UCL

neymar-2

VIDEO&SONDAJ S-a încins lupta! Messi, Neymar sau Ronaldo? Unul dintre ei va fi golgheterul din UCL

messi neymar ronaldo

Trio-ul Messi-Neymar-Suarez, de neoprit. A marcat 25 dintre cele 28 de goluri ale Barçei în UEFA Champions League

POZA GOLURI

VIDEO Neymar este al doilea jucător care înscrie în UCL, în partidele din sferturile și semifinalele aceluiași sezon

neymar-1

VIDEO Neymar a marcat golul 50 la Barça. A atins această bornă mai repede decât Messi

neymar

VIDEO Neymar a fost uimit de Messi, care l-a lăsat să execute un penalty, în meciul contra Cordobei

messi neymar

VIDEO Suarez a ratat o ocazie imensă a Barcelonei! Neuer a intervenit salvator

suarez neuer

VIDEO MSN a marcat 102 goluri în acest sezon și a oferit 46 de assist-uri! Două recorduri absolute la Barça

msn getty

VIDEO Luis Enrique a cedat în fața vedetelor. De când Neymar a făcut scandal, doar Suarez a fost schimbat

luis suarez

Cel mai bun atac din istoria Barcelonei? Messi, Neymar şi Suarez, la cinci goluri de recordul ”tripletei” lui Pep

msn record

VIDEO Neymar i-a mulţumit lui Iniesta pentru pasa de gol. "Tot ce a trebuit să fac a fost să introduc mingea în poartă"

neymar-2

VIDEO Neymar preferă Parisul! Din 4 goluri marcate de brazilian în acest sezon al UCL, trei au fost cu PSG

neymar psg

VIDEO Sevilla - Barcelona 2-2. Catalanii, egalați în minutul 84. Doar două puncte avans!

sevilla egal

VIDEO Gest incalificabil făcut de Neymar, în meciul cu Celta. Arbitrul nu a văzut faza