7 rezultate pentru eticheta

nota razvan marin

Răzvan Marin, remarcat de italieni, după victoria lui Empoli cu Salernitana. Nota primită de român

Răzvan Marin, cel mai apreciat jucător al lui Empoli la înfrângerea cu Monza din Serie A

Răzvan Marin, lăudat de italieni după Empoli - Cremonese 2-0. Românul a zguduit bara în minutul 80

Răzvan Marin, lăudat de italieni după Cagliari - Inter 1-3! Nota primită de internaționalul român

Răzvan Marin, lăudat de italieni după meciul cu Juventus: "El este motorul de la mijlocul terenului"

Italy: Cagliari vs Juventus - Serie A TIM 2021/2022

Video Ce notă a primit Răzvan Marin după evoluția din meciul cu AC Milan. ”A încercat să dea un șoc”

Spezia - Cagliari 2-0. Răzvan Marin a intrat în repriza secundă. Nota primită de mijlocașul român

italian soccer Serie A match Cagliari Calcio vs SS Lazio, Unipol Domus, Cagliari, Italy - 05 Mar 2022